Domagoj Vida'da Sıcak Gelişme! Beşiktaş - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Domagoj Vida’da Sıcak Gelişme! Beşiktaş

Domagoj Vida

Beşiktaş’ın transfer listesinde yer alan oyunculardan Dinamo Kiev’li Domagoj Vida konusunda kulübü hakkında ilginç gelişmeler yaşanıyor.

Ukrayna Kulübü’nün ekonomik anlamda zor günler geçirdiği ve hesaplarının bloke edildiği belirtildi.

Siyah-beyazlı yöneticiler, Marcelo Guedes’in ekonomik anlamda iyi bir paraya transfer olma ihtimaline karşın listesinde tuttuğu Hırvat stoper içinde girişimlerine devam ediyor.

Hesablar Bloke Edilmiş

Şu ana kadar Beşiktaş’ın bazı oyuncuları takasta kullanma isteğine “Biz oyuncu istemiyoruz. Sadece para istiyoruz. Verin parayı alın Vida’yı” şeklinde cevap veren kulübün, bundan sonra nasıl bir yol haritası çizeceği merak ediliyor.

Basın mensuplarına açıklama yapan Ukrayna Kulübü’nün başkanı Igor Surkis, transfer bütçesi ile yaptığı açıklamada kulübün banka hesaplarının bloke edildiğini ifade etti. Bu nedenle kulübün kadro yapısının tamamen gençlere yönelik olacağı ve elinde iyi para yapan oyuncuların takımdan ayrılmasına izin verebileceği ifade edildi. Bu gelişmelerden sonra Siyah-beyazlı kulübün Vida transferi için daha makul bir ücretle bu transferi bitirmesi bekleniyor.

VİDA TRANSFER TEKLİFİNİ DOĞRULAMIŞTI
Kulüpte bu gelişmeler yaşanırken Hırvatistan milli takım kampında bulunan Vida da Beşiktaş’ın kendisi ile ilgilendiğini de kamuoyuna açıklamıştı. Hırvat oyuncu, “Bugüne kadar Beşiktaş’tan bir talep var, bu doğru. Başka kulüplerde benimle ilgileniyor. Şu anda milli takım kampındayım. Sadece milli maçlara konsantre oldum.” demişti.
Kamuoyuna sızan bilgilere göre Beşiktaş yönetimi Hırvat futbolcu ile her yönüyle anlaşmaya vardığı kulübü ile anlaşıldığı anda bu transferin mutla sona ereceği belirtildi.

Domagoj Vida’dan Beşiktaş açıklaması!

Beşiktaş’a transfer olup olmayacağı merakla beklenen Domagoj Vida, Hırvatistan Milli Takımı’nda Beşiktaş ile ilgili soruları yanıtladı.
Beşiktaş’ın ilk stoper aday durumunda bulunan ancak transferinde bir türlü net bir adım atılamayan Domagoj Vida, Hırvatistan Milli Takım kampında siyah – beyazlılara transferi hakkında konuştu.

Vida kendisine sorulan, “Yakında Matej Mitrovic ile birlikte Beşiktaş’ta oynayabilirsin, Beşiktaş’a ne kadar yakınsın?” sorusuna, “Bugüne kadar Beşiktaş’tan bir talep var, bu doğru ama başka kulüpler de benimle ilgileniyor. Ancak şimdi transferle ilgili daha fazla konuşmayalım, şu an Hırvatistan’ın İzlanda maçını kazanması daha önemli” şeklinde cevağ verdi.

Beşiktaş’ın Marcelo’yu Lyon’a satması halinde Vida’nın siyah – beyazlı formayı giymesi bekleniyor.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber