Abdullah Avcı’nın Ricardo Quaresma kararı! Teşekkür edelim - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Abdullah Avcı’nın Ricardo Quaresma kararı! Teşekkür edelim

Ricardo Quaresma

Beşiktaş’ta yeni sezon öncesinde Ricardo Quaresma’nın takımda kalıp kalmayacağı merakla bekleniyor. Siyah-beyazlı kulüple mayıs 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunan Portekizli yıldız, geçen yıl devre arasında takımdan ayrılmak için yönetime başvurmuş fakat hiçbir kulüple anlaşamayınca takımda kalmıştı.

Abdullah Avcı, Ricardo Quaresma’yı istemiyor

Siyah-beyazlı kulüple üç yıllık sözleşme imzalayan Abdullah Avcı da yeni sezonun kadrosunu oluşturmak için çalışmalarına devam ediyor. Türkiye gazetesinde yer alan habere göre Avcı, gelecek yıl kadroda düşünmediği oyuncular konusunda yaptığı çalışmalarda sona geldi. Tecrübeli çalıştırıcının daha önce yönetime verdiği raporda, Lens, Larin, Mirin ve Roco ile birlikte mümkünse satılabileceği yönünde görüş bildirdiği Quaresma için yönetimden bir girişim geldi. Beşiktaş formasını giymeye devam etmek isteyen 36 yaşındaki oyuncu için yöneticilerin “Bir sezon daha kullanabiliriz” önerisi üzerine Avcı, “Quaresma’ya hizmetlerinden dolayı teşekkür edelim” cevabını verdi.

Porto’dan her hangi bir girişim yok

Abdullah Avcı’nın Quaresma hakkındaki bu net tavrına rağmen Portekizli yıldızın sözleşmesi can sıkıyor. Kulüple olan bir yıl daha kontratının yanı sıra gelecek sezon 1 milyon 750 bin avro kazanma hakkı bulunan Portekizli yıldız, kendisine bu parayı verecek başka bir takım bulamadığı için de ayak sürtüyor. Quaresma bir süre önce Porto’ya dönmek istemiş hatta gerekirse yıllık ücretinde indirime gidebileceğini söylemişti. Beşiktaş’ın da bonservis konusunda kolaylık

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber