Adı Beşiktaş ile anılan Manuel Fernandes'ten transfer sözleri - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Adı Beşiktaş ile anılan Manuel Fernandes’ten transfer sözleri

Manuel Fernandes

Beşiktaş’ın 10 numara arayışı kapsamında ismi sık sık gündeme gelen futbolculardan Manuel Fernandes, geleceği hakkında değerlendirmelerde bulundu. Lokomotiv Moskova’da geçen sezon oldukça başarılı bir dönem geçiren Portekizli oyuncu, konusunda Beşiktaş’ın girişimleri bulunuyordu.

Burada kalıp kalmayacağı bilmiyorum

FutbolArena’da yer alan habere göre Rusya’daki geleceği hakkında fazla bilgisi olmadığını kaydeden yıldız futbolcu, “Lokomotiv Moskova’da mutluyum. Burada çok iyi bir yıl geçirdim. Uzun süre kalıp kalmayacağımı bilmiyorum ama burada olduğum sürece taraftarlarımızı mutlu etmek için elimzden geleni yapacağım” dedi.

Fikret Orman’dan Manuel Fernandes açıklaması

Öte yandan geçtiğimiz ay içinde Süper Lig’in yayıncı kuruluşuna açıklamalarda bulunan Başkan Fikret Orman, Portekizli oyuncunun transfer edilip edilmeyeceği ile ilgili bir soruya ise şu cevabı vermişti: “Fernandes gelmek istiyor. Gidiş şeklinden memnun değildim ama bir insan hatasını kabul ediyorsa, ikinci şans verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Quaresma’da yaptık, iyi oldu. Manuel ile ilgili taraftarın bir isteği var, bir konuşmam lazım. Maliyet koşullarına bakmak lazım. Tabiki en önemlisi burada Şenol Güneş’i nasıl bir düşüncesi var. Onun fikrini almamız gerekiyor”

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber