Ahmet Kavalcı: Tyler Boyd ile görüşüyoruz - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Ahmet Kavalcı: Tyler Boyd ile görüşüyoruz

Tyler Boyd

Beşiktaş Yönetim kurulu üyesi Ahmet Kavalcı, transferi söz konusu olan Tyler Boyd ile ilgili olarak görüşmelerin sürdüğünü söyledi.
Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Kavalcı, İhlas Haber Ajansı’na açıklamalarda bulundu. Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde yapılan çalışmalarla ilgili olarak bilgi veren Kavalcı, “Bütün sahalar bakıma alındı. Sahaların üst zeminleri komple yapılıyor, bir sahamız ise drenaj sisteminden zeminine kadar komple bütün altyapısıyla hazırlanıyor. Aslında sahalardan birisinin bakımı tamamlandı ancak zemininin oturması için biraz süreye ihtiyaç var ve bu nedenle şu anda burada antrenman yapılmıyor. Takımımız Avusturya kampındayken, buradaki sahaların bakımları ve altyapı yenilenmeleri tamamen bitmiş olacaktır. Takımımız ikinci etap kampından döndükten sonra, kendi tesislerimizde çalışabilecek” ifadelerini kullandı.

Tyler Boyd transferi hakkında açıklama

Yönetimin transfer konusunda gerekli çalışmaları yaptığını belirten Ahmet Kavalcı, siyah-beyazlı takıma transferi söz konusu olan isimlerden Tyler Boyd’la da görüşmelerin sürdüğünü dile getirdi.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber