Metin Albayrak’tan ‘komisyoncu’ iddiasına sert tepki - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Metin Albayrak’tan ‘komisyoncu’ iddiasına sert tepki

Metin Albayrak

Beşiktaş Kulübü’ndeki görevlerinden istifa ettiği konuşulan Metin Albayrak, sosyal medyada bir futbolcunun transferinde kendisinin komisyon aldığını iddia eden bir kullanıcıya sert tepki gösterdi. Siyah-beyazlılarda iki gündür Metin Albayrak’ın istifa edip etmediği bilmecesi yaşanıyor.

İSTİFA GEREKÇESİ NE ?

Siyah-beyazlı kulüpte basın sözcüsü ve futbolcu izleme komitesinin başında bulunan Metin Albayrak’ın kendisine vakit ayıramadığı için görevinden ayrıldığı konuşuluyor. Ancak gerçek nedeninin ise Metin Albayrak’ın izleyip olumlu rapor verdiği hiçbir oyuncu ile transferde değerlendirilmemesi olarak belirtildi.

‘MİTROVİC’İN TRANSFERİNDEN KOMİSYON ALDIN’ DEMESİ ÇILDIRTTI

Metin Albayrak instagram hesabı üzerinden kendisine “Komisyoncu Metin! Mitrovic’ten paraları indirdin, şimdi kaçıyorsun değil mi?” yorumu yapan kullanıcıya sert bir tepki gösterdi. Metin Albayrak, o kullanıcıya “Ulan y.v..k! Adresini versene komisyoncu kim sana göstereyim.” ifadelerini
kullandı.

FİKRET ORMAN İSTİFA İDDİASI İÇİN NE DEMİŞTİ

Öte yandan Metin Albayrak’ın istifa edip etmediğine ilişkin soruya ise Başkan Fikret Orman, şu cevabı vermişti: “Yönetimler içerisinde bazen böyle çocukça işler oluyor, olmuyor değil. Ben camianın başkanı olarak bunları olgunlukla karşılamaya gayret ediyorum. Beşiktaş’ı yönetmek ciddi bir iştir. Biz de o ciddiyetle hareket etmeye çalışıyoruz. Yönetimler içerisinde bazen böyle çocukça işler oluyor, olmuyor değil. Ben bu camianın başkanı olarak bunları olgunlukla karşılamaya gayret ediyorum. Metin Albayrak benim çocukluk arkadaşımdır, kardeşim kadar yakındır. Duyduğum kadarıyla, sebebini bilmediğim bir kırgınlığı olmuş. Çağırır, konuşur, tatlıya bağlamaya çalışırız. Biz camia bütünlüğünü sağlamaya çalışıyoruz. Şahsi olarak üzüldüğüm şeyler ama Beşiktaş ile duygularımı birbirine karıştırmam. Söylediğim gibi, Beşiktaş’ı yönetmek ciddi bir iştir. Arkadaşımızın gönlünü almaya çalışırız. Yine söylediğim gibi kardeşim kadar da yakındır. Çözeriz, çok problem olacağını zannetmiyorum.”

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber