Alvaro Negredo görüşmesinden imza çıkmayabilir - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Alvaro Negredo görüşmesinden imza çıkmayabilir

Alvaro Negredo

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın, transfer listesinde yer alan Alvaro Negredo ile bir görüşme yapıp oyuncu ve kulübün isteklerini öğreneceği, sonrasında da listelerindeki diğer oyuncularla görüşmeler sonucunda bu transfer durumunun netlik kazanacağı öğrenildi.

Yeni sezona kaliteli bir golcü ile girmek isteyen Siyah-beyazlılar, listesindeki isimlerle görüşümeler yaparken ince eleyip sık dokuyor. Beşiktaş yönetimi acele bir karar verip kendisini de bağlamak istemiyor. Beşiktaş’ta özellikle Başkan Fikret Orman’ın Alvaro Negredo transferinde fazla acele edilmemesini istediği biliniyor. Başkan Orman ve transfer komitesi üyeleri kendi yaptıkları değerlendirmede “Daha transferin bitmesine uzun bir süre var. Birçok yıldız oyuncu kulüp değiştirmek zorunda kalacak. Şu anda bir oyuncu alıp elimizi kolumuza bağlamayalım. Önümüze daha güzel fırsatlar çıkabilir. Bu nedenle acele etmeye gerek yok” şeklinde görüş ortaya çıkmasından sonra bu transfer girişimi yavaşlatılmıştı.

Negredo ön plana çıktı ama

Son bir hafta içinde yapılan görüşmeler sonucunda Alvaro Negredo ismi Valencia’nın oyuncuyu kiralamaya sıcak bakması, Negredo’nun da Beşiktaş’ta oynamaya sıcak bakmasından dolayı ön plana çıkmıştı. Siyah-beyazlı transfer komitesi yine de İspanyol golcü için acele hareket etmeyerek diğer adaylarla görüştükten sonra bir karar vermesi bekleniyor.

Alvaro Negredo ile görüşme yarın

Bugün Beşiktaş’ın İspanya’daki kampına katılmak için İspanya’ya giden Başkan Fikret Orman ve transfer komitesi üyeleri yarın Marbella’da İspanyol forvet ve menajeri ile bir araya gelerek transfer görüşmesi gerçekleştirecek. Oyuncun isteyeceği ücret öğrenildikten sonra kulübü ile de tekrar konuşulup şartlar üzerinde tekrar değerlendirme yapılacak.

İmza beklenmiyor

Kulübe yakın kaynaklardan edinilen bilgiye göre yarın taraftarlar masada şartlarını ortaya koyacağı için bir imza beklenmiyor. Beşiktaş yönetimi oyuncu ve kulübünün isteğini öğrendikten sonra listesindeki diğer isimlerle bir kez daha görüştükten sonra bir karar verecek.

Fikret Orman, Aboubakar’dan vazgeçmiş değil

Negredo transferinde bu gelişmeler yaşanırken Başkan Fikret Orman’ın hala aklının Vincent Aboubakar’da olduğu öğrenildi. İsmini vermek istemeyen bir yönetici şu ifadeleri kullandı: ‘Negredo transferi yüzde 99 olmaz. Başkan Aboubakar’ı istiyor. Son karar Fikret Orman’da şu anda netleşmiş bir şey yok. Khouma Babacar transferinde de işler karışık”

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber