Alvaro Negredo kararı 10 gün sonra - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Alvaro Negredo kararı 10 gün sonra

Alvaro Negredo

Beşiktaş’ta golcü adayları arasında yer alan İspanyol golcü Alvaro Negredo ile yapılan görüşmelerin olumlu geçtiği bildirildi. İspanya’da takımla birlikte olan transfer komitesi üyeleri Valencia Kulübü ve oyuncunun menajeri ile bir durum değerlendirmesi yaptı. Taraflar görüşme masasından olumlu ayrılsa da Siyah-beyazlılar bu tranfser için acele etmiyor

Alvaro Negredo görüşmesi olumlu geçti

Başkan Fikret Orman’ın forvet transferi için şu aşamada acele karar verilmemesini istediği için Siyah-beyazlılar oyuncunun şartlarını öğrendi. Transfer komitesinin kendi arasında şu değerlendirmeyi yaptığı ifade edildi. “Bu transferi istesek bitiririz o aşamaya geldik. Ancak acele etmiyoruz. Diğer alternatiflerinde son durumlarını araştırıyoruz. Risk almamak için fazla acele etmeyeceğiz.” Beşiktaş yönetimi, golcü futbolcunun menajerine 10 gün içinde nihai kararımızı bildireceğiz denildiği öğrenildi.

Fikret Orman’ın gönlü Aboubakar’da

Golcü arayışındaki Beşiktaş’ta Başkan Fikret Orman’ın hala gönlünün Vincent Aboubakar’da olduğu kaydedildi. Başkan Fikret Orman, Aboubakar için şu değerlendirmeyi yaptı: “Lorient, Aboubakar’ın hakkının %60’ına sahip. Porto da para almayacaksam ben oynatım diyor. Onlar anlaşamadı. Tamamen kapanmış değil” Yönetici arkadaşlarına Alvaro Negredo’yu değil Vincent Aboubakar’ı istediğini söylediği belirtilen Başkan Fikret Orman, Vincent Aboubakar defterinin ise hala kapanmadığını da teyit etmiş oldu.

Diğer golcü adayları listede

Yönetimin listesindeki golcü oyuncular için araştırmalarının sürdüğü kaydedildi. Yönetimin Loic Remy, Andre Pierre Gignac, Wilfried Bony gibi isimlerle görüşmelerini de sürdürüyor.

Transfer komitesi İspanya’dan ayrılıyor

Beşiktaş kampını ziyaret eden Başkan Fikret Orman ve yönetim kurulu üyelerinin Real Betis ile oynanacak maçın ardından İspanya’dan ayrılacakları belirtildi.

 

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber