Alvaro Negredo transferine Fikret Orman freni - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Alvaro Negredo transferine Fikret Orman freni

Alvaro Negredo

Beşiktaş’ın transfer listesinde yer alan Valencia’nın golcü oyuncusu Alvaro Negredo ve kulübü ile anlaşılmasına rağmen Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın bu transferde temkinli davranılmasını istediği belirtildi.

Fiorentina’da forma giyen Khouma Babacar’ın transferine öncelik veren fakat hem oyuncu hem de kulübünün olumsuz tutumu nedeniyle rotasını İspanya’ya çeviren Siyah-beyazlı transfer komitesi, gün içinde Valencia ve Negredo’dan olumlu cevap aldı. Beşiktaş yönetimi, yaptığı görüşmelerin ardından hem Valencia ile hemde Alvaro Negredo ile prensip olarak ortak bir noktada buluştu.

Alvaro Negredo transferi neden bitirilmiyor ?

Gün içinde transferin bittiği şeklinde haberler çıksa da bunun şu anlık doğruyu yansıtmadığı imzaların atılmadığı kaydedildi. Bu görüşmelerde hem oyuncunun alacağı ücret hem de bonservis şartları bitirilecek seviyeye geldi. Bu transferin resmi olarak bitirilmemesinin perde arkasının ise şu şekilde olduğu bilgisi mevcut. Siyah-beyazlı transfer komitesi üyelerinin kendi aralarında yaptıkları toplantıda Alvaro Negredo transferi için şu değerlendirmeyi yaptı: “Transferin bitmesine daha 47 gün gibi bir zaman var. Aynı şartlarda daha da düşük fiyata karşımıza fırsatlar çıkabilir. Transfer dönemi içinde birçok yıldız oyuncunun kulüp değiştirmesi söz konusu. Acele edip bu transferi bitirirsek elimizi kolumuzu bağlarız. Ciddi alternatifler oluşmasını bekleyelim. Önümüzü görelim.”

Başkan Orman, son güne kadar vaktimiz var demişti

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Çin’de düzenlemiş olduğu basın toplantısında golcü transferi sorulduğu zaman transferin bitmesine vakit olduğunu belirterek, şu cevabı vermişti: “Takıma bir tane kaliteli golcü kazandıracağız. Şartlar uygun olursa erken bir transfer olabilir. Eğer olmazsa son güne kadar bile bekleyebiliriz”

Yönetim Tigres, Babacar ve Aboubakar’dan cevap bekliyor

Siyah-.beyazlı yönetim, her konuda anlaşmaya vardığı Alvaro Negredo’yu açıklamamasının bir nedeni ise görüştüğü diğer oyuncular Tigres, Khouma Babacar ve Aboubakar’dan olumlu bir cevap gelebilme ihtimali olduğu ifade ediliyor.

İspanyol golcü geçen sezonu Middlesbroguh’ta tamamladı

Siyah-beyazlı transfer komitesinin gündemine giren İspanyol oyuncunun bonservisi Valencia’da bulunuyor. Geçen sezon Premier Lig ekiplerinden Middlesbrough’da kiralık olarak forma giyen Negredo, çıktığı 39 maçta 10 gol,5 asistlik performans gösterdi. Oyuncunun kulübü ile 2019 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber