Alvaro Negredo, yarın İstanbul’a geliyor iddiası - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Alvaro Negredo, yarın İstanbul’a geliyor iddiası

Alvaro Negredo

Beşiktaş’ın transfer listesinde yer alan Alvaro Negredo konusunda İspanya’da sıcak gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Bazı kaynaklar golcü oyuncunun yarın İstanbul’a geleceğini yazdı.

Vincent Aboubakar transferi için uzun süre uğraşan Siyah-beyazlılar, bu oyuncu konusunda istediğini alamayınca alternatif isimlerle görüşmeler yapıyordu. Geçtiğimiz hafta İspanya’da Valencia ve İspanyol golcünün menajeri ile yapılan görüşmede prensip anlaşmasına varılmış fakat imzalar atılmamıştı. Beşiktaş yönetimi de bu transfer konusunda acele etmeyerek en azından oyuncunun istekleri ile kulübünün isteklerini öğrenmişti.

Fikret Orman Negredo tranfseri için ne demişti

İspanyol oyuncunun alternatiflerden sadece birisi olduğunu ifade eden Başkan Fikret Orman, “Alternatiflerimizden bir tanesi Alvaro Negredo, olabilir, ama ilgilendiğimiz başka oyuncular da var. Bizim açımızdan transferi yapmak değil, doğru transferi doğru fiyata yapmak önemli. Taraftar baskı yapıyor haklıdır ama taraftar baskı yapıyor diye fazla para veremem” demişti.

Menajer Ahmet Bulut, Valencia Kulübü’nde

Gün içinde Beşiktaş’ın yetki verdiği menajer Ahmet Bulut, İspanyol kulübü yetkilileri ve golcü futbolcunun menajeri ile yaptığı görüşmelerden ayrılırken kameralar tarafından görüntülenmişti.

İspanya’dan Alvaro Negredo haberleri gelmeye başladı

Öte yandan öğleden sonra İspanyol medyasından peş peşe Alvaro Negredo hakkında haberler yer almaya başladı. Onda Cero radyosu Beşiktaş’ın Alvaro Negredo’yu bonservis bedeli ödeyerek transfer edeceğini dinleyicilerine aktardı.

Büyük iddia yarın Negredo İstanbul’da olacak

Yine Valencia Kulubü’ne yakın yayın yapan www.blanquinegres.com internet sitesi de Beşiktaş’ın  bugün Alvaro Negredo transferini açıklayacağını golcü oyucunun yarın İstanbul’a gideceğini yazdı.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber