Ameliyat olan Atınç Nukan, ne zaman sahalara dönecek - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Ameliyat olan Atınç Nukan, ne zaman sahalara dönecek

Atınç Nukan

Beşiktaş’ta İspanya kampı sırasında girdiği ikili mücadele sonrasında sakatlanan Atınç Nukan, bugün Almanya’da ameliyat oldu. Genç futbolcunun durumu ile ilgili olarak kulübün resmi sitesinden şu bilgilendirme yapıldı:

“Futbolcumuz Atınç Nukan Almanya’da sol dizinden başarılı bir operasyon geçirdi. Sol diz ön çapraz bağ rekonstrüksiyonu olan Atınç’a geçmiş olsun dileklerimizi sunarız.”

Atınç Nukan ne zaman sahalara dönecek ?

Kulübün açıklamasında Atınç Nukan’ın sahaya dönüşü ile ilgili bir bilgi vermezken oyuncunun en az 6 ay sahalardan uzak kalacağı ifade edildi.

Fikret Orman: Atınç sakatlanmasaydı stoper almayacaktık

Öte yandan Atınç Nukan’ın sakatlığı Beşiktaş’ın stratejisini de bozdu. Siyah-beyazlı takım, eğer genç oyuncu sakatlanmasaydı stoper almayabilirdi. Bu konu hakkında Fikret Orman, Jeremain Lens’in imza töreni sonrasında yaptığı açıklamada şunları ifade etmişti: “Takım mühendisliği var, onun üzerinden gidiyoruz. Atınç’ın sakatlanması sonrası bir kişiyi boşa çıkardığı için stoper de bakıyoruz. Üç oyuncuda sakatlık yaşadık. Gökhan Gönül eylül ayının başında başlar, diğer ikisi uzun süreli sakat. Üçü de yerli oyuncu. Nokta transfer yapıyoruz. Bir ikisini mecburiyetten yaptık. Lens’i çok istiyorduk ama Gökhan Töre sakatlanmasaydı Lens transferini yapmayacaktık. Atınç sakatlanmasaydı belki stopere transfer yapmayacaktık.”

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber