Anderson Talisca konusunda yeni karar - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Anderson Talisca konusunda yeni karar

Beşiktaş’ta iki sezondur kiralık olarak forma giyen ve sezon sonunda  Benfica’ya geri dönecek Anderson Talisca’nın bonservisinin alınması için yönetimin tüm şartları zorlama kararı aldığı belirtildi. Siyah-beyazlı yöneticiler, Şampiyonlar Ligi’ne gidilmesi halinde kesinlikle kadroda tutmayı planladıkları Talisca, konusunda yeni bir karar aldı. Devler Ligi’ne gidilemese bile Brezilyalı yıldızın kadroda tutulması için tüm şartlar zorlanacak.

Opsiyon 31 Mayıs’ta sona eriyor

Benfica ile yapılan anlaşma gereği 31 Mayıs 2018 tarihine kadar 21 milyon Euro’nun ödenmesi halinde yıldız futbolcunun bonservisi alınabilecek. Galatasaray mağlubiyeti ile şampiyonluk şansını bitiren Kara Kartal, cumartesi akşamı oynanacak Sivasspor maçının ardından gelecek yıl Avrupa’da hangi kupada mücadele edeceği de ortaya çıkacak. Ligin ikinci bitirilememesi ve Şampiyonlar Ligi biletinin alınamaması halinde ekonomik olarak oldukça zorluk çekecek Beşiktaş yönetiminin yine de tüm şartlarını zorlayacak Talisca’nın bonservisini almak için uğraşacağı belirtildi.

Vincent Aboubakar gibi pişmanlık yaşamak istemiyorlar

Fanatik’te yer alan habere göre geçen yıl takımda kiralık oynayan Vincent Aboubakar’ı 10 milyon Euro bonservis bedelini daha aşağıya çekmek için uğraşan ve sonrasında bu oyuncuyu elinden kaçıran Siyah-beyazlı yöneticilerin ikinci bir pişmanlık yaşamamak için Talisca konusunda ise ekonomik olarak bütün gücünü seferber edecek.

 Anderson Talisca’nın durumu bu hafta netleşecek

Siyah-beyazlı yönetimin gelecek hafta içinde Talisca konusunda net bir karar vermesi bekleniyor. Öte yandan geçtiğimiz haftalarda Portekiz medyasına ‘Şampiyonlar Ligi olmazsa Beşiktaş’ta oynamam’ şeklinde beyanet verdiği kaydedilen Talisca’nın kalıp kalmamamak istemesi de bu transferde belirleyici olacak. Öte yandan Siyah-beyazlı yönetimin Talisca’nın bonservisini aldıktan sonra bu oyuncuyu başka bir kulübe de satacağı iddiaları da kulislerde konuşulmaya devam ediyor.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber