Arda Turan için Beşiktaş defteri kapanıyor - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Arda Turan için Beşiktaş defteri kapanıyor

Arda Turan

Devre arasında Barcelona’dan ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Arda Turan’ın Beşiktaş’a gelme olasılığı tamamen bitmek üzere. Bu transfer söylentileri çıktığı andan beri Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, “Arda bizim transfer gündemimizde yok” şeklinde açıklamalar yapmasına rağmen Siyah-beyazlı yöneticilerin yıldız futbolcu ile görüştüğü öne sürülmüştü.

Fikret Orman’dan Arda Turan açıklaması

Öte yandan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, hafta içinde katıldığı bir açılışta Arda’nın transferi konusunda şu açıklamayı yaptı: “Arda konusunda birçok kez görüşümü sordunuz. Ben hep aynı şeyi söyledim. Arda şahsen çok sevdiğim ve önemli bir futbolcu. Türkiye’yi yurt dışında çok iyi şekilde temsil ediyor. Beşiktaş cephesinden bakacak olursak bizim Arda’nın oynadığı bölgede birçok oyuncu yoğunluğumuz var. Bir takıma transfer etmekten ziyade mevcut oyuncuların performans almak daha önemlidir. Arda’yı çok seviyoruz Beşiktaş forması nasip olsa isterim ama ancak Beşiktaş’ın gündeminde yok”

Yıldız futbolcunun menajeri Ahmet Bulut da katıldığı bir televizyon programında ne kendisinin ne de Arda’nın Beşiktaş ile bir görüşme yapmadığını açıklamıştı.

Arda’nın yeni rotası ya Arsenal ya Roma

Barcelona ile yollarını ayıracak milli futbolcu, kariyerini yurt dışında sürdürecek. Arda Turan’ın Arsenal ile anlaşmak üzere olduğu ifade edildi. Bu transferin gerçekleşmemesi halinde ise Arda İtalyan kulüpleri Milan veya Roma ile pazarlık masasına oturacak.

Yönetim resmi girişim yapmamıştı

Milli futbolcuyu kiralamak için şu ana kadar resmi bir girişimde bulunmayan Beşiktaş yönetimi de Arda Turan transferi defterini kapatmış oldu.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber