Arda Turan ismi tekrar Beşiktaş ile anılmaya başladı - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Arda Turan ismi tekrar Beşiktaş ile anılmaya başladı

Arda Turan

Arda Turan’ın Beşiktaş’a transfer olacağı söylentileri tarafların yaptığı açıklamalar sonrasında gündemden düşerken İspanyollar, yıldız oyuncunun transfer olacağı takımın birisinin Beşiktaş olacağını öne sürdü. 10 gün önce Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve yıldız oyuncunun menajeri Ahmet Bulut, Arda’nın Beşiktaş’a transferi konusunda görüşme olmadığını net bir şekilde açıklamışlardı.

İspanyolların iddiası: Arda Turan ya Beşiktaş’a ya Arsenal’a gidecek

Barcelona Kulübü’ne yakın gazetelerden El Mundo Deportivo, devre arasında kulüpten ayrılmasına kesin gözüyle bakılan milli futbolcu hakkında bir haber yayınladı. Gazetenin haberine göre Arda Turan devre arasında ya Beşiktaş’a ya da Arsenal’a kiralanacak. Yıldız oyuncunun Beşiktaş’a transferi konusunda taraflar şu ana kadar böyle bir durumun olmadığını net bir şekilde açıkladı.

Beşiktaş tarafı: Barcelona Arda’nın maaşını çoğunu verirse transfer olabilir

Beşiktaşlı bazı yöneticilerin geçtiğimiz hafta içinde Arda ve menajeri ile bir görüşme yaptıkları biliniyordu. Siyah-beyazlı transfer komitesi üyelerinin kendi aralarında yaptıkları değerlendirmelerde ortaya çıkan görüşün şu olduğu öğrenildi: “Şartlar uygun olursa Arda’yı almayı düşünürüz. Arda Şenol Güneş’le kendine gelebilir. Ancak ekonomik duruma bakmamız lazım. UEFA ile yaptığımız anlaşmalar söz konusu. Barcelona Arda’yı hazır tutmak istiyorsa bize vermeli. Bu transferin gerçekleşmesi için İspanyol kulübün yıldız futbolcunun maaşını çoğunu vermesi gerekiyor. İspanyol Kulübü buna nasıl yaklaşırız, bilemiyoruz”

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber