Atiba Hutchinson, Beşiktaş’tan cevap bekliyor - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Atiba Hutchinson, Beşiktaş’tan cevap bekliyor

Atiba Hutchinson

Beşiktaş’ta 5 yıldır forma giyen ve sezon sonunda sözleşmesi bitecek Atiba Hutchinson, yönetimden kendisine gelecek yeni sözleşme teklifini bekliyor. Bazı çevreler tarafından Siyah-beyazlı kulüple anlaşamayan Atiba’nın Göztepe ile anlaşmak üzere olduğu öne sürülmüştü.

Pazarlık iddiaları doğru değil

Kendisi hakkında ‘Atiba, Siyah-beyazlı kulüple pazarlık yaptı, anlaşamadı’ şeklinde çıkan haberlerin gerçeklik değeri olmadığını kaydeden Kanadalı futbolcu, “Beşiktaş benim yuvam. Ben de ailem de burada çok mutluyuz. Kariyerime burada devam etmek istiyorum. Ancak hakkımda çıkan sözleşme pazarlığı iddiaları doğru değil. Kulüpten bana ya da menacerime gelmiş bir öneri yok. Ligdeki son maçımızın ardından yönetimle konuşup geleceğimi şekillendireceğim” dedi.

Yıllık 1 milyon Euro istiyor

Sezon başından beri yönetimin kendisine önereceği yeni kontratı bekleyen 35 yaşındaki futbolcunun Beşiktaş’tan 1+1 yıllık sözleşme ve yıllık 1 milyon Euro istediği konuşuluyor.

Atiba Hutchinson ile ligi bitiminde masaya oturulacak

Kulübe yakın çevrelerden edilen bilgiye göre transfer komitesi üyeleri lig bitiminde Atiba ile bir kez daha masaya oturacak. Beşiktaşlı yöneticilerin Kanadalı futbolcunun gerek yaşı gerekse düşen performansı nedeniyle kalmasına pek sıcak bakmadıkları ve bundan dolayı şu anlık teşekkür edilme ihtimali yüksek gibi gözüküyor. Siyah-beyazlı transfer komitesi üyelerinin yine Kanadalı oyuncuya kapılarını tam kapatmış değil. Yeni sezon öncesinde Atiba’nın oynadığı mevkii için istenilen düzeyde oyuncu bulunamazsa Kanadalı oyuncunun tekrar Beşiktaş forma giyme ihtimali oldukça yüksek.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber