Atiba Hutchinson kararı verildi! Ayrılık … - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Atiba Hutchinson kararı verildi! Ayrılık …

Atiba Hutchinson

Beşiktaş’ta son haftalardaki oyunu ile dikkat çeken Atiba Hutchinson’un Siyah-beyazlı kulüpteki geleceği ile ilgili karar verildi. Cumartesi akşamı Vodafone Park’ta oynanan maçta takımı hem hücumda hem de savunmada bir orkestra şefi gibi yöneten Kanadalı oyuncu, attığı beraberlik golü ile de takımı ateşledi.

Kusursuz oynadı

Toplam 60 defa pas girişiminde bulundu ve bunların 57’sinde başarılı olarak kusursuza yakın bir performans sergileyen Atiba, maç içinde de sürekli olarak rakibin ataklarını kesti ve 6 defa top çalarak bu alanda da sahanın en iyisiydi.

Atiba Hutchinson’nun sözleşmesi uzatılacak mı ?

Sezon başında yeni sözleşme görüşmeleri nedeniyle takıma geç katılan ve ismi UEFA Avrupa Ligi listesine eklenmeyen yıldız oyuncunun yeni sezondaki geleceği de merakla bekleniyor. Sezon başında 1+1 yıllık kontrat yapılan Kanadalı yıldız için Beşiktaş camiası içinde bu sezon futbol kariyerini noktalasın teknik ekibe dahil olsun görüşleri ortaya atılıyordu. Özellikle sezonun ikinci yarısındaki etkili oyunun ardından Başkan Fikret Orman ve yöneticiler, Atiba’nın kontratını uzatmayı düşündüğü ortaya çıktı.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber