Video - Beşiktaş'ı taraftar değil, biz yönetiyoruz - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Video – Beşiktaş’ı taraftar değil, biz yönetiyoruz

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, İspanya’da oynanan hazırlık maçının devre arasında önemli açıklamalarda bulundu. Orman, transfer yapmasalar bile bu ligin favorilerinin kendileri olduğunu söyledi.

Demba Ba’nın transfer edilip edilmeyeceği sorusuna Beşiktaş Başkanı, “Demba Ba’nın kulübü ile bir sözleşmesi var. Ama ne zaman gelirse, burada kapısı açık” diye cevap verdi.

Fikret Orman: 10 numaralı formayı ben giydim

Bir gazetecinin “Gelecek sezon 10 numaralı formayı Talisca mı yoksa Oğuzhan mı giyecek ?” sorusuna ise “10 numaralı formayı ben giydim” diye cevapladı.

Başkan Fikret Orman, geçen sezonu Fenerbahçe’de tamamlayan Lens’in transferini ise “Ben Lens kullanmıyorum.” dedi.

Kulübü taraftarlar değil biz yönetiyoruz

Burak Yılmaz konusunda bir soruya ise Başkan Orman, şöyle cevapladı: “Burak Yılmaz sevdiğimiz bir kardeşimiz. Beşiktaş’a terbiyesizlik yaparak gitmedi. Beşiktaş’ta oynadı, süre alamadıktan sonra gitti. Taraftarlar öyle, böyle diyor ama bu kulübü taraftar değil, bizler yönetiyoruz. Taraftarın fikri tabi ki önemli. Ancak karar önemli. Onun dışında bu süreçte bazı demeçler okuyorum, görüyorum falan. Herkes bir haddini bilsin, herkes kendine baksın.”

Fikret Orman, Oğuzhan Özyakup’u satma gibi niyetlerinin olmadığını vurgulayarak, “Oğuzhan’ın gitme, bizim de satma niyetimiz yok. Onun tüm hakları bende. Ben ne dersem o olur.”

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber