"Başkan seçilseydim hocamız Sergen Yalçın olacaktı" - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

“Başkan seçilseydim hocamız Sergen Yalçın olacaktı”

Sergen Yalçın

Beşiktaş’ta hafta sonu yapılan başkanlık seçiminde Fikret Orman’a karşı yarışı kaybeden Hürser Tekinoktay, seçilseydi teknik direktörlüğe Sergen Yalçın’ getireceğini açıkladı. Seçim sürecince teknik direktör adayınız kim sorularına Tekinoktay, ‘Hoca adayımız belli ama şu anda bir kulübü çalıştırdığı için açıklamıyorum” cevabını vermişti.

Sergen Yalçın’ın yardımcısı Yasin Sülün olacaktı

Sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulunan Tekinoktay, sportif direktörlük olarak John Benjamin Toshack ve Rasim Kara ile anlaştığını ifade ederek, “Göreve gelseydik iki tane Sportif Direktör ile çalışacaktık. Yerli olarak uzun yıllar Beşiktaş ve Milli Takımda görev yapmış Rasim Hoca ve yabancı olarak yine Beşiktaş, Real Madrid, Galler Milli Takımı gibi çok başarılı bir futbol geçmişi olan John Benjamin Toshack. Rasim Kara ile yaklaşık 6 ay önce sportif direktör olarak prensipte anlaşmıştık. Ancak eski hocamız ve kaptanımızı camiamızda çok sevilen sayılan birisi olmasına rağmen seçim kozu olarak kullanmaktan imtina ederek son gün bile bu açıklamayı yapmamıştık” dedi.

Takımın başına getirme düşündükleri hoca konusunda ise Hürser Tekinoktoy, şunları yazdı: “Takımımızın başına getireceğimiz hoca ise Beşiktaş ve Milli Takımımızın bir başka efsanesi olan, şimdinin başarılı teknik adamı Sergen Yalçın, yardımcısı ise yine eski futbolcumuz Yasin Sülün olacaktı”

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber