Beşiktaş'ta Abdullah Avcı olmazsa alternatifleri hazır! - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Beşiktaş’ta Abdullah Avcı olmazsa alternatifleri hazır!

Beşiktaş

Beşiktaş’ta yönetimin Şenol Güneş sonrasında takımın başına getirmek istediği Abdullah Avcı’da sürpriz çıkması halinde listesindeki alternatif isimleri hazır tuttuğu kaydedildi. Başakşehir Kulübü’nün Avcı’yı bırakmak istemeyeceğine yönelik açıklamaların ardından yönetim, listesindeki diğer isimlerle görüşmeye başlayacak.

Abdullah Avcı olmazsa listedeki isimler tanıdık

Beşiktaş’ın gündeminde yer alan isimlerin ise Mircea Lucescu ve Tayfun Korkut olduğu biliniyor. Milliyet’te yer alan habere göre Avcı konusunda olumsuz cevap gelmesi halinde listenin başındaki Lucescu ile masaya oturulacak. Bir süre önce transfer listesi oluşturan ve milli takımdayken birçok yerli oyuncuyu da takip eden Lucescu’nun, yönetimin yeşil ışık yakması halinde düğmeye basacağı bildirildi. Deneyimli teknik adamın, yönetimin belirlediği bazı isimleri izleyerek rapor hazırladığı da iddia edildi. Beşiktaş’tan teklif gelmesi ihtimaline karşılık bir süredir gizli bir şekilde çalışmalarını sürdüren Lucescu’nun, siyah-beyazlıların geçtiğimiz sezonki maçlarını da analiz ettiği ileri sürüldü.

Beşiktaş’ın gündemindeki diğer isim Tayfun Korkut

Teknik direktör belli olmadan yeni sezon için kamp programlarını da yapan Siyah-beyazlı yönetim, Mircea Lucescu’da sıkıntı yaşanması durumunda Tayfun Korkut’u İstanbul’a davet edecek. Korkut daha önce yapılan ön görüşmede Beşiktaş’a yeşil ışık yakmıştı. Bu arada siyah-beyazlı yönetim, Mircea Lucescu ile anlaşma sağlanması halinde tecrübeli hocanın yardımcılarını kendisi belirleyecek. Kondisyoner seçimini Lucescu’ya bırakacak olan yönetim, yardımcı antrenörlük görevini siyah-beyazlı camiadan bir isme teslim edecek. Daha önce Tamer Tuna ve İlhan Mansız gibi isimleri yedek kulübesinde görevlendiren yönetim kurulu önümüzdeki dönemde bir ya da iki yardımcıyı Luces cu’nun yanına verecek.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber