Beşiktaş Haberleri (1 Ekim 2019 Salı) - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Beşiktaş Haberleri (1 Ekim 2019 Salı)

Beşiktaş haberlerinde son dakika! 1 Ekim 2019 Salı günü basında yazılan Beşiktaş haberlerini bir araya getirdik. Beşiktaş gündeminde neler var? Beşiktaş haberleri burada.

Beşiktaş’ta 1 Ekim 2019 Salı günü öne çıkan gelişmeleri bir araya getirdik. Trabzonspor’a deplasmanda 4-1 mağlup olan Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi’nde Wolves ile oynayacağı maçın hazırlıklarına devam ediyor. Beşiktaş haberleri siyah beyazlı taraftarların en çok arattığı konular arasında yer aldı. Son dakika Beşiktaş Haberleri ve Beşiktaş gündemindeki gelişmeleri sizler için derledik.

SERDAL ADALI BEŞİKTAŞ’A BAŞKAN ADAYI OLACAK MI?

Beşiktaş İkinci Başkanı Serdal Adalı “Biz daha önceki dönemlerde başkanla karşılıklı rakip olarak seçime girdik. Geçen sene eylül ayında sayın başkanla bir araya geldik. ’Mevzu bahis Beşiktaş ise gerisi benim için ayrıntıdır.’ dedim. Bugünlere kadar geldik. Beşiktaş başkanlığı herkes için olduğu gibi benim için de büyük bir onur ve gururdur.” diye konuştu. (AA)

RAHMİ KOÇ’TAN FİKRET ORMAN’A ADAYLIK ÇAĞRISI

Beşiktaş camiasında önemli isimlerden Rahmi Koç, görevi bırakacağını açıklayan Fikret Orman’a çağrı geldi. Orman ile görüşen Rahmi Koç, “Bu şekilde bırakmamalısın. Bir kez daha düşün ve başkanlık için yeniden adaylığını koy. Daha yapacağın işler var” ifadelerini kullandı. Fikret Orman kararını önümüzdeki günlerde iletecek. (TRT Spor)

AHMET NUR ÇEBİ BEŞİKTAŞ’A BAŞKAN ADAYI OLACAK MI?

Beşiktaş yönetiminde adaylık yarışı hızlandı. Ahmet Nur Çebi’nin adaylık için gerekli olan imza sayısına ulaşmak üzere olduğu bildirildi. 250 üyenin noter onaylı destek dilekçelerini divan kuruluna veren Ahmet Nur Çebi’nin adaylık çalışmalarını daha da hızlandıracağı öğrenildi. Beşiktaş’ta seçim 13 Ekim’de gerçekleşecek. Eğer çoğunluk sağlanamazsa seçim 20 Ekim’e ertelenecek. (Fanatik)

FİKRET ORMAN’DAN BEŞİKTAŞ SEÇİMİ AÇIKLAMASI

Fikret Orman, Beşiktaş Dergisi’nin Ekim ayı yazısında “Bildiğiniz üzere, Olağanüstü Seçimli Genel Kurul’a gitme kararı aldık. Yedi buçuk yıllık görevim süresince her zaman Beşiktaş menfaatlerini gözettim ve Beşiktaş aşkıyla görevimi yerine getirmeye çalıştım. Hangi vasıfla olursa olsun kulübümüze hizmet etmekten her zaman gurur duyan birisi olarak tek isteğim, kongremizin Beşiktaşımız’a yakışır bir ortamda gerçekleşmesidir. Şimdiden camiamıza hayırlı olmasını diliyorum.” açıklamasında bulundu.

ATİBA BEŞİKTAŞ’TA KALACAK MI?

Atiba geleceği hakkında yaptığı açıklamada “Bu sezonun sonunda kontratım bitecek ama öncelikle bu sezon neler olup biteceğini görmek ve adım adım ilerlemek istiyorum. Tabii ki de futbolculuk kariyerimi bitirdikten sonra kafamın içerisinde antrenörlük yapma fikri var. Belki alt yaş ve genç yaş gruplarından başlayarak yavaş yavaş antrenörlük kısmına geçiş yapabilirim.” dedi. (İHA)

ABDULLAH AVCI BEŞİKTAŞ’TAN İSTİFA EDECEK Mİ?

Fikret Orman ile Abdullah Avcı kahvaltıda bir araya gelerek istifa konusunu masaya yatırdı. Orman, istifa sinyali veren Avcı’ya “Görevine devam et hocam, iki önemli maç var. Avrupa’ya konsantre ol. Sana biz destek olmayacaksak kim olacak? O yüzden senin tek odağın takım olsun” dedi. (Sabah)

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber