Beşiktaş Haberleri (13 Şubat 2020 Perşembe) - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Beşiktaş Haberleri (13 Şubat 2020 Perşembe)

Beşiktaş haberlerinde son dakika! 13 Şubat 2020 Perşembe günü basında yazılan Beşiktaş haberlerini bir araya getirdik. Beşiktaş gündeminde neler var? Beşiktaş haberleri burada.

Beşiktaş’ta 13 Şubat 2020 Perşembe günü öne çıkan gelişmeleri bir araya getirdik. Beşiktaş’ın Göztepe maçı için yaptığı kural hatası başvurusu reddedildi. Siyah beyazlı camia karar sonrası TFF’ye yönelik tepkilerini arttırdı. Beşiktaş haberleri siyah beyazlı taraftarların en çok arattığı konular arasında yer aldı. Son dakika Beşiktaş Haberleri ve Beşiktaş gündemindeki gelişmeleri sizler için derledik.

BEŞİKTAŞ’TAN GÖZTEPE MAÇI AÇIKLAMASI

“Süper Lig Cemil Usta Sezonu’nun 19. haftasında Göztepe A.Ş. ile oynadığımız ve tüm kamuoyunun kural hatası olduğu konusunda hemfikir olduğu maçın ardından, bu konu ile ilgili itirazımızı Türkiye Futbol Federasyonu’na yapmıştık.

TFF Yönetim Kurulu ve MHK anlam veremediğimiz şekilde bu konu ile ilgili karar alma sürecini uzatmış ve futboldan popülarite anlamında nemalanan TFF yöneticileri kendi çıkarlarını düşünmüş, yeniden bu kirli düzenin kurallarına biat etmiştir.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü, bu oyunun bir parçası olmayacak ve oyunu bembeyaz çizgiler ile çizilmiş sahada, #KuralınaGöre oynatmayı beceremeyenleri korumaya devam edenlere karşı daima dik duracaktır. Beşiktaş; yönetimiyle, sporcusuyla ve taraftarıyla bir bütün halinde elde edeceği başarılarla önünün kesilemeyeceğini herkese gösterecektir.”

BEŞİKTAŞ GÖZTEPE MAÇI KARARINA İTİRAZ EDECEK Mİ?

TFF’den sorumlu yöneticisi Kemal Erdoğan, Göztepe – Beşiktaş maçıyla ilgili verilen karar hakkında “Hukuki zeminde camiamızın haklarını sonuna kadar koruyacağız. Raporların bizimle paylaşılması için başvuruda bulunduk. Biz gerekçeli kararı bekliyoruz. Kişilere göre karar verilmemeli. Biz öncelikle Tahkim Kurulu’na başvuracağız ve ardından Tahkim’in kararına göre hareket edeceğiz.” dedi. (TRT Spor)

MİRCEA LUCESCU BEŞİKTAŞ’TA NE GÖREV YAPACAK?

Yönetim ile görüşen Mircea Lucescu’nun Beşiktaş’taki görevi belli oldu. Teknik Direktör Sergen Yalçın’la farklı kulvarlarda çalışacak olan Lucescu kulüpte profesyonel danışman olarak görev yapacak. Beşiktaş Yönetimi, Mircea Lucescu’yu genç yeteneklerin keşfedilmesi konusunda onay makamı olarak kullanmak istiyor. (Skorer)

BAŞAKŞEHİR – BEŞİKTAŞ MAÇI MUHTEMEL 11’LER

Üst üste üçüncü galibiyetini almak isteyen Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın, Medipol Başakşehir maçının 11’ini belirledi. Cezalı Gökhan’ın yerinde Necip’i oynatmayı planlayan Sergen Yalçın, Başakşehir maçında Ljajic sürprizine hazırlanıyor. Adem Ljajic’in yerine Boateng’i oynatmayı düşünen Sergen Yalçın, kaptanlık pazubandını Burak Yılmaz’a verecek. (TRT Spor)

Beşiktaş muhtemel 11’i: Karius, Necip, Vida, Ruiz, Caner, Atiba, Elneny, Boateng, Diaby, N’Koudou, Burak Yılmaz

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber