Beşiktaş Haberleri (15 Ekim 2019 Salı) - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Beşiktaş Haberleri (15 Ekim 2019 Salı)

Beşiktaş haberlerinde son dakika! 15 Ekim 2019 Salı günü basında yazılan Beşiktaş haberlerini bir araya getirdik. Beşiktaş gündeminde neler var? Beşiktaş haberleri burada.

Beşiktaş’ta 15 Ekim 2019 Salı günü öne çıkan gelişmeleri bir araya getirdik. Beşiktaş, Süper Lig’de hafta sonu Ankaragücü ile karşı karşıya gelecek. Aynı zamanda Beşiktaş başkan adayları pazar günü Fikret Orman’ın bıraktığı koltuk için yarışacak. Beşiktaş haberleri siyah beyazlı taraftarların en çok arattığı konular arasında yer aldı. Son dakika Beşiktaş Haberleri ve Beşiktaş gündemindeki gelişmeleri sizler için derledik.

KARİUS BEŞİKTAŞ’TAN AYRILACAK MI?

Beşiktaş’ta Ahmet Nur Çebi ya da Serdal Adalı, pazar günü seçimden galip çıkarsa Loris Karius ile yola devam etmeyecek. Her iki başkan adayı eğer göreve gelmeleri halinde Loris Karius’un yerine Fabri ya da Volkan Babacan’ı transfer etmeye çalışacak. (Star)

FİKRET ORMAN’DAN SEÇİM AÇIKLAMASI

Fikret Orman yaklaşan seçim hakkında “”Kırgınlıklarım yeni değildi. Mayıs ayında da aday olmamayı düşündüm fakat ele aldığımız projeler ve borç yapılandırması vardı. Son dönemim olacağı için ortaya atılan yalanların kesileceğini düşünmüştüm. Bundan sonraki arkadaşlar, biz nasıl yaptıysak daha iyilerini yapmak için çalışacaklardır. Yeni seçilecek başkanın emrindeyim. Hiç öyle kulisler yapmam. Yeni başkan kim olursa olsun elimden gelen desteği vereceğim. Onlara haksızlık yapılırsa ben susmam, çıkıp onlara destek veririm.” ifadelerini kullandı.

AHMET NUR ÇEBİ’DEN SERDAL ADALI TEPKİSİ

Beşiktaş başkan adayı Ahmet Nur Çebi, Serdal Adalı’nın istifa etmemesine tepki göstererek, “Ödenmesi gereken önceliğin 105 milyon TL olduğunu düşünüyoruz. Bilgileri çok sağlıklı alamıyoruz. Çok garip şeyler. Serdal Adalı arkadaşıma her şeyden önce teşekkür ediyorum, bu zor dönemde adaylığını koymuştur. Ama çalışan personelin hepsi sayın başkan adayına çalışıyor. İstifa etmesi gerekiyordu. Arıyorlar, oy istiyorlar. Bunu yapan kişi de benim geldiğimde herkesi kovacağımı söylüyor.” dedi. (Lig Radyo)

VİCTOR RUİZ ANKARAGÜCÜ MAÇINDA OYNAYACAK MI?

Beşiktaş’ta Ankaragücü maçı öncesi bugün gerçekleşen idmana Dorukhan Toköz, Oğuzhan Özyakup, Victor Ruiz ve Georges N’Koudou katılmadı. Victor Ruiz’in Ankaragücü maçına yetişmeyeceği öğrenildi. Beşiktaş teknik direktörü Abdullah Avcı, Ankaragücü maçında Domagoj Vida’nın partnerini belirlemeye çalışıyor. (Fanatik)

CENK TOSUN BEŞİKTAŞ’A MI DÖNECEK?

Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş başkanı seçilirse yönetim listesinde yer alan Erdal Torunoğulları, Cenk Tosun’u Ocak ayında yuvasına geri getirecek. Everton’da forma şansı bulamayan Cenk Tosun için harekete geçen Erdal Torunoğulları, yönetimin ilk bombası için çalışmalarını sürdürüyor. (Star)

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber