Beşiktaş Haberleri (15 Şubat 2020 Cumartesi) - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Beşiktaş Haberleri (15 Şubat 2020 Cumartesi)

Beşiktaş haberlerinde son dakika! 15 Şubat 2020 Cumartesi günü basında yazılan Beşiktaş haberlerini bir araya getirdik. Beşiktaş gündeminde neler var? Beşiktaş haberleri burada.

Beşiktaş’ta 15 Şubat 2020 Cumartesi günü öne çıkan gelişmeleri bir araya getirdik. Beşiktaş’ın Medipol Başakşehir deplasmanında aldığı mağlubiyet camiada hayal kırıklığı yarattı. Beşiktaş, Sergen Yalçın yönetiminde ilk mağlubiyetini yaşadı. Beşiktaş haberleri siyah beyazlı taraftarların en çok arattığı konular arasında yer aldı. Son dakika Beşiktaş Haberleri ve Beşiktaş gündemindeki gelişmeleri sizler için derledik.

AHMET NUR ÇEBİ’DEN FİKRET ORMAN’A OLAY YANIT

“Ben gelmişim. Ali Koç gibi para vermeliymişim. Ben Ali Koç değilim, o da başka bir kulüp. Senin işin benle. Beni Ali Koç’la ezmeye mi çalışıyorsun. Sen Ali Koç göreve geldiğinde Beşiktaş’ın başındaydın. Sen neden vermedin para o zaman? Bana, ‘Abi hayırlı olsun, emrindeyim’ diye mesaj gönderdi. Ben de cevap vermedim. Yahu 1 gün evvel akrabalarımı arayıp ‘bu adama oy vermeyin’ dedin. Senin samimiyetine nasıl inanacağım? 1 ay boyunca benim aleyhime neden çalışıyorsun, ben sana ne yaptım? İnsanın abi dediği kişi, onun namusudur. Yöneticinin Ümraniye’de onun hakkında küfür etmesine müsaade etmez! Denetleme bitene kadar bu kişinin ismini kullanmak istemiyorum.”

BEŞİKTAŞ’IN NE KADAR BORCU VAR?

Beşiktaş Kulübü’nün olağan divan kurulunda denetim kurulu raporu da açıklandı. Siyah-beyazlıların, 2 milyar 961 milyon 902 bin 493 TL borcu bulunuyor. Rapora göre Çebi yönetimi, göreve geldikten sonra kulübe 67 milyon 282 bin 868 TL para verdi. Bu miktarın 66 milyon 966 bin 315 TL’sini Başkan Ahmet Nur Çebi verirken, diğer yöneticiler ise toplamda 316 bin 553 Lira aktardı.

MİRCEA LUCESCU BEŞİKTAŞ’A DÖNECEK Mİ?

Mircea Lucescu’nun siyah-beyazlı kulüpteki geleceği bu hafta sonunda netleşecek. 74 yaşındaki deneyimli çalıştırıcının sağlık durumu nedeniyle ‘uzun vadeli’ plan yapılamaması sonrasında bazı yöneticilerin görüşü de negatife döndü! Son kararı ise başkan Ahmet Nur Çebi verecek. (Fanatik)

SERGEN YALÇIN’DAN CANER ERKİN’E FRİKİK TEPKİSİ

Caner Erkin’in son dakikalarda kullandığı ve auta giden frikik ile ilgili görüş belirten Sergen Yalçın, “Frikikte topla Caner’in mesafesi çok kısaydı. 2 adımdan gelip de o frikiği atamazsın. Biraz daha mesafe vermen lazım. Topa çok yakındı o açıdan sinirlendim. Caner o vuruşları yapabilen bir oyuncu” dedi.

RIDVAN DİLMEN: “BEŞİKTAŞ FİNAL MAÇINI KAYBETTİ”

Başakşehir mağlubiyetinin ardından NTV’de konuşan Rıdvan Dilmen, “Beşiktaş eğer kazanmış olsaydı bu işte ben de varım diyebilirdi. Şu anda şampiyonluk yarışındaki puan tablosunda son sırada yer alıyor. Beşiktaş’ın kredisi yok üstelik. Sergen Yalçın hep bunu söylüyor ve bu faktör önemli.” dedi.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber