Beşiktaş Haberleri (20 Temmuz 2020 Pazartesi) - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Beşiktaş Haberleri (20 Temmuz 2020 Pazartesi)

Beşiktaş’ta 20 Temmuz 2020 Pazartesi günü öne çıkan gelişmeleri bir araya getirdik. Beşiktaş haberleri siyah beyazlı taraftarların en çok arattığı konular arasında yer aldı. Son dakika Beşiktaş Haberleri ve Beşiktaş gündemindeki gelişmeleri sizler için derledik.

Beşiktaş’ta 20 Temmuz 2020 Pazartesi günü öne çıkan gelişmeleri bir araya getirdik. Beşiktaş haberleri siyah beyazlı taraftarların en çok arattığı konular arasında yer aldı. Son dakika Beşiktaş Haberleri ve Beşiktaş gündemindeki gelişmeleri sizler için derledik.

BEŞİKTAŞ’TA VİDA’YA HIRSIZLIK ŞOKU

Gerçekleşen bir antrenmanın ardından Vida, cüzdanından yine para eksildiğini fark edince, odaya yerleştirilen gizli kamera görüntüleri izlendi ve bir çalışanın, Hırvat futbolcunun parasını aldığı tespit edildi. Fenerbahçe derbisi öncesinde bu çalışan için herhangi bir işlem yapılmazken, derbinin ardından bu kişinin kulüple olan ilişkisi kesildi. (İHA)

SERGEN YALÇIN’DAN TRANSFER AÇIKLAMASI

“Yeni sezonla ilgili şu anda bir şey konuşmak erken. Önümüzdeki hafta bir müsabakamız daha var ve başkanla ve yönetimle yaptığımız toplantıda nasıl bir takım kurulmasıyla ilgili çok net bilgiler verdik. 8 veya 10 yeni oyuncunun mutlaka aramıza katılması gerekiyor. Bunlar çok net konular. Nasıl bir değişim, nasıl bir çalışma olur bakacağız. Kalan ve giden oyuncular önümüzdeki hafta oynanacak maçtan sonra karar verilecek.”

BURAK YILMAZ’DAN OLAY SÖZLER

Burak Yılmaz maçın ardından çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“İyi bir sezon değildi. Üçüncülük veya dördüncülük bize yakılşşmaz. Beşiktaş her zaman şampiyonluğa oynamalıdır. Burak Yılmaz açıklamaların devamında Çok söylemek istediğim şeyler var ama bugün değil. Şu anda birleştirici ve kapatıcı konumdayım. Gereksiz gündem yapmak istemiyorum şu anda. Ancak söylemek istediğim çok şey var.”

BEŞİKTAŞ MUNOZ’U TRANSFER EDECEK Mİ?

Arjantin basınındaki Club947 Radyo Martin Dal Lago’nun haberine göre, Lanus ile sözleşmesi sona eren ve şu anda bonservisi elinde olan Ezequiel Munoz, Beşiktaş’ın teklifini kabul etti. Independiente’den de kendisine transfer teklifi gelen 29 yaşındaki futbolcu bu öneriyi ise reddetti ve Beşiktaş’tan gelen teklifi kabul etti.

GÖKHAN GÖNÜL BEŞİKTAŞ’TA KALACAK MI?

Gökhan’ın takımdaki yakın arkadaşlarından Vida’da sosyal medyada tecrübeli futbolcuyla bir fotoğraf paylaşarak ‘Bizimle kal’ yazdı. Tecrübeli sağ bekle Beşiktaş yönetiminin haftaya sona erecek lig sonrası tekrar görüşme yapması bekleniyor. Takımının ikinci golünü atan Gökhan Gönül’ün gole sevinmemesi dikkat çekmişti. (Fanatik)

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber