Beşiktaş Haberleri (21 Ekim 2019 Pazartesi) - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Beşiktaş Haberleri (21 Ekim 2019 Pazartesi)

Beşiktaş haberlerinde son dakika! 21 Ekim 2019 Pazartesi günü basında yazılan Beşiktaş haberlerini bir araya getirdik. Beşiktaş gündeminde neler var? Beşiktaş haberleri burada.

Beşiktaş’ta 21 Ekim 2019 Pazartesi günü öne çıkan gelişmeleri bir araya getirdik. Beşiktaş’ta gerçekleşen olağanüstü seçimli genel kurulu Ahmet Nur Çebi kazandı. Beşiktaş’ın 34. başkanı olan Ahmet Nur Çebi, teknik direktör Abdullah Avcı hakkında açıklamada bulundu. Beşiktaş haberleri siyah beyazlı taraftarların en çok arattığı konular arasında yer aldı. Son dakika Beşiktaş Haberleri ve Beşiktaş gündemindeki gelişmeleri sizler için derledik.

BEŞİKTAŞ BAŞKANI AHMET NUR ÇEBİ’NİN İLK AÇIKLAMALARI

Ahmet Nur Çebi, başkan seçildiği kongreden sonra “Beşiktaş kulübü bugün yeni bir döneme, yeni bir ufka açılmıştır. Bir değişimin bugün başlangıcı olmuştur. Katılımcı, paylaşımcı, dürüst, çalışkan ve hedefi Beşiktaş’ı her an yukarı taşımak olan bir süreç geçireceğiz. Önümüz aydınlık. Sizlere söz veriyoruz. Beşiktaş’ın şerefi, namusu, 1 kuruşu bize emanet. Hiç merak etmeyin.” diye konuştu.

BEŞİKTAŞ’IN YENİ YÖNETİM KURULU

1. ADNAN DALGAKIRAN (18569)

1962 yılında İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümü mezunudur. Sanayici olan Dalgakıran evli ve iki çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

2. EMRE KOCADAĞ (18512)

1983 yılında İstanbul’da doğmuştur. Koç Üniversitesi Sosyoloji bölümü mezunudur. İş insanı Kocadağ, evli ve bir çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

3. FATİH HAKAN AVŞAR (31940)

1974 yılında Sivas’ta doğmuştur. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat bölümü mezunudur. İş insanı Avşar, evli ve iki çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

4. AHMET MESUT URGANCILAR (14246)

1967 yılında Bursa’da doğmuştur. ODTÜ Mimarlık Fakültesi, Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümü mezunudur. Uzun yıllar Uluslararası firmalarda üst düzey yöneticilik yapan Urgancılar, evli ve iki çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

5. KEMAL ERDOĞAN (20531)

1970 yılında Şanlıurfa’da doğmuştur. Londra Richmond Üniversitesi İşletme ve Ekonomi bölümü mezunudur. İş insanı Erdoğan, evli ve dört çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

6. ENİS ULUSOY (18720)

1981 yılında Kayseri’de doğmuştur. Londra American InterContinental University mezunudur. Evli ve iki çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

7. ERDAL TORUNOĞULLARI (9797)

1964 yılında Kars’ta doğmuştur. İş insanı Torunoğulları, evli ve üç çocuk babasıdır. Hollandaca ve İngilizce bilmektedir.

8. BERKAN GOCAY (3566)

1962 yılında İstanbul’da doğmuştur. Marmara Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunudur. İş insanı Gocay, evli ve iki çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

ABDULLAH AVCI BEŞİKTAŞ’TA KALACAK MI?

Beşiktaş’ın yeni başkanı Ahmet Nur Çebi, Abdullah Avcı sorusu üzerine “Ocak ayına kadar Abdullah Avcı ile tartışmasız devam edeceğim. Başarılı da bir insan. Başaracaktır. Eğer bir sorun olursa, Abdullah hocam zaten gereğini yapabilecek kalitede ve değerde bir hocamız” açıklamasını yaptı.

BURAK YILMAZ GALATASARAY DERBİSİNDE OYNAYACAK MI?

Ankaragücü maçında sakatlık yaşan Burak Yılmaz’dan kötü haber geldi. Milli futbolcunun sakatlığı nedeniyle Braga maçında forma giyemeyeceği bildirildi. Aynı zamanda Burak Yılmaz’ın hafta sonu Galatasaray ile oynanacak dev derbide oynamasının zor olduğu aktarıldı. (TRT SPOR)

KULÜPLER BİRLİĞİ’NDEN ŞAŞIRTAN PAYLAŞIM

Kulüpler Birliği Vakfı’nın sosyal medya hesabı, Beşiktaş seçimli genel kurulunda oy sayımının yeni başladığı anlarda Ahmet Nur Çebi’nin seçimi kazandığını duyurdu. Apar topar silinen paylaşımda “Beşktaş olağanüstü seçimli genel kurulunda başkanlığa seçilen Sayın Ahmet Nur Çebi ve Yönetim Kurulu’nun tebrik eder, başarılar dileriz. Vakfımızın da Başkanlığını yapan Sayın Fikret Orman’a Türk futboluna katkılarından dolayı teşekkür ederiz” denildi.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber