Beşiktaş Haberleri (23 Şubat 2020 Pazar) - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Beşiktaş Haberleri (23 Şubat 2020 Pazar)

Beşiktaş haberlerinde son dakika! 23 Şubat 2020 Pazar günü basında yazılan Beşiktaş haberlerini bir araya getirdik. Beşiktaş gündeminde neler var? Beşiktaş haberleri burada.

Beşiktaş’ta 23 Şubat 2020 Pazar günü öne çıkan gelişmeleri bir araya getirdik. Beşiktaş, Trabzonspor ile 2-2 berabere kalırken, uzatmada yenilen gol camiada hayal kırıklığına neden oldu. Sergen Yalçın yönetimindeki Beşiktaş, şampiyonluk yarışında iddialı konuma gelme fırsatını tepti. Beşiktaş haberleri siyah beyazlı taraftarların en çok arattığı konular arasında yer aldı. Son dakika Beşiktaş Haberleri ve Beşiktaş gündemindeki gelişmeleri sizler için derledik.

SERGEN YALÇIN’IN TRABZONSPOR MAÇ SONU AÇIKLAMALARI

“Çok erken gol yedik. Maça 1-0 başladık neredeyse. Atiba’nın pozisyonunu görmedim. Faul muydu değil miydi bilmiyorum. Oyunun 1. dakikasında Sosa’ya verdiği bir faul var. Ayağı kayıp düşen oyuncuya faul çalarak, oyunumuzu kesiyorsun, faul veriyorsun. Atiba’nın pozisyonu daha ağırdı, çalabilirdi ama çalmadı. Hakemlerle ilgili büyük sıkıntı yaşıyoruz. Hakemler de hata yapabilir diyoruz ama bu hatalar hep aynı yere mi oluyor. Şu anda Karius ile oynuyoruz. Çok değişiklik yapmayı düşünmüyoruz. Sezon sonu muhtemelen bizimle olmayacak. Kaleciler de bazen şanssız olabiliyor. İyi kaleciler de çok kötü goller yerler. Topun gözü var derler. Topun niyeti varsa illa bir yerden giriyor. Oyuncuları yargılamanın doğru olduğunu düşünmüyorum. Sezon sonuna yapabileceğimizin en iyisini yapacağız.”

HÜSEYİN ÇİMŞİR’DEN MAÇ SONU BEŞİKTAŞ SÖZLERİ

“İkinci yarının başıyla 45-60 arası ciddi baskı yedik. Değişikliklerle oyuna ortak olduk ama son dakikaya kadar maçı bırakmadan attığımız golle 1 puanı kurtardık. Skorun verdiği geri yaslanma olabilir. Değiştirdiğimiz formatlarla kenarlardan gelmeyi planladık. Kenardan ziyade merkezde çok boşluklar oldu. Pozisyon değişiklikleriyle bunu azaltmaya çalıştık ama bunda çok başarılı olamadık. 2-1 öne geçince Beşiktaş da yaslandı. Bazen psikolojik olarak geri yaslanma oluyor.”

RIDVAN DİLMEN’DEN BEŞİKTAŞ – TRABZONSPOR MAÇI YORUMU

“1-0 olduktan sonra bu sezon ki en iyi Beşiktaş’ı izledik. Kaleci dışında tüm takım iyiydi. 2-1’e de geldikten sonra daha kontraya uygun olan takım olduğu için Beşiktaş 3’e, 4’e gidebilirdi. Maçın iki tane kırılma anı vardı. Bu maçın berabere bitmesinin en büyük sebebi, 1-0 Trabzonspor öndeyken Guilherme’nin altıpasın çarpraz köşesinde iki Trabzonsporlu oyuncu topu auta attı. Trabzonspor 2-0’ı yakalayıp Beşiktaş’ı şuursuzlaştırabilirdi. Bu kez roller değişti ve Beşiktaş 2-1 öndeyken Beşiktaş altı pasta kaçırdı.” (NTV)

LORİS KARİUS’TAN TAKIM ARKADAŞLARINA TEPKİ

Karius maç sonu “Uğurcan çok iyi kurtarışlar yaptı, kabul etmek gerekiyor. Bazı pozisyonlar vardır, o bitirici işlerde çok kararlı davranırsanız kaleciye şans bırakmazsınız. Bunu tırnak içinde öldürücü içgüdü diyebilirsiniz. Belki de sezonun en iyi maçını oynadık. İki pozisyona da dikkat eksikliği diyebilirsiniz, kalemizde golü gördük. 4-1, 5-1 bitebilirdi. Onların attığı gollere baktığınızda çok fazla pozisyona girmediler ama bu içgüdü anlamında bizden yukarıda kaldıklarının göstergesi. Belki de bu yüzden ligin zirvesine çıkabildiler.” dedi. (Fanatik)

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber