Beşiktaş Haberleri (25 Ekim 2019 Cuma) - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Beşiktaş Haberleri (25 Ekim 2019 Cuma)

Beşiktaş haberlerinde son dakika! 25 Ekim 2019 Cuma günü basında yazılan Beşiktaş haberlerini bir araya getirdik. Beşiktaş gündeminde neler var? Beşiktaş haberleri burada.

Beşiktaş’ta 25 Ekim 2019 Cuma günü öne çıkan gelişmeleri bir araya getirdik. Beşiktaş’ta Braga yenilgisinin yankıları devam ediyor. Taraftarlar Abdullah Avcı’yı istifaya davet ederken, tecrübeli teknik adam mücadeleyi sürdüreceğini açıkladı. Beşiktaş haberleri siyah beyazlı taraftarların en çok arattığı konular arasında yer aldı. Son dakika Beşiktaş Haberleri ve Beşiktaş gündemindeki gelişmeleri sizler için derledik.

ABDULLAH AVCI İSTİFA EDECEK Mİ?

Beşiktaş teknik direktörü Abdullah Avcı, 2-1 kaybedilen Braga maçından sonra yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada “İstifayı düşünmedim. Mücadeleyi bırakmayacağım. Taraftarlar her zaman haklıdır. Maça geliyor, kombine alıyor. Biz onlara güzel bir şey sunmalıyız. Tepkiler normaldir. Desibel rekoru kıran Beşiktaş taraftarına, Galatasaray derbisinde ihtiyacımız var. Bizi yine geri döndürecek olan taraftardır. Desteğini bekliyorum.” ifadelerini kullandı. (FutbolArena)

NEGREDO BEŞİKTAŞ’A MI DÖNECEK?

Beşiktaş’tan ayrılarak Al Nasr takımına transfer olan Alvaro Negredo, eski takımı Almeira hakkında açıklamalarda bulundu. Negredo, “İlerisi için böyle bir ihtimal var ve bu da her iki taraf için güzel olur. Ancak şu ana kadar herhangi bir görüşmemiz olmadığından transferle ilgili bir şey söyleyemem.” diye konuştu. (Fanatik)

VODAFONE PARK’TA ABDULLAH AVCI PROTESTOSU

Beşiktaş taraftarları Braga maçında oynanan futbol nedeniyle çılgına dönd. Abdullah Avcı için istifa tezahüratları yapan Beşiktaş taraftarları, “Söylesene bize hoca takım niye oynamıyor?” sorusunu sordu. Beşiktaş tribünleri aynı zamanda oyundan çıkan Oğuzhan Özyakup, Necip Uysal ve Tyler Boyd’u da ıslıkla protesto etti.

SERGEN YALÇIN BEŞİKTAŞ TEKNİK DİREKTÖRÜ MÜ OLACAK?

Beşiktaş teknik direktörü Abdullah Avcı’yı istifaya davet eden siyah beyazlı taraftarlar, aynı zamanda Sergen Yalçın lehine tezahüratlarda bulundu. Sergen Yalçın’ı yeni teknik direktör olarak görmek isteyen Beşiktaş taraftarları, maçın son bölümlerinde eski yıldızlarına çağrıda bulundu. Beşiktaş’ın yeni yönetiminin bu isteğe vereceği cevap merak konusu oldu.

BEŞİKTAŞ’IN TRANSFER PLANI

Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş’ın yeni yönetim kurulunda futbol şubesini Erdal Torunoğulları ile Emre Kocadağ’a emanet etti. Bu ikili Ocak ayından itibaren Beşiktaş’ın yapacağı transferlerde yönetici pozisyonunda olacak. Kulübün ikinci başkanlığına Adnan Dalgakıran getirildi. Diğer pozisyonlar önümüzdeki günlerde belli olacak. (Fanatik)

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber