Beşiktaş Haberleri (25 Mart 2020 Çarşamba) - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Beşiktaş Haberleri (25 Mart 2020 Çarşamba)

Beşiktaş haberlerinde son dakika! 25 Mart 2020 Çarşamba günü basında yazılan Beşiktaş haberlerini bir araya getirdik. Beşiktaş gündeminde neler var? Beşiktaş haberleri burada.

Beşiktaş’ta 25 Mart 2020 Çarşamba günü öne çıkan gelişmeleri bir araya getirdik. Beşiktaş’ta Sergen Yalçın başta olmak üzere teknik heyet ve futbolculara uygulanan koronavirüs testleri negatif çıktı. Beşiktaş haberleri siyah beyazlı taraftarların en çok arattığı konular arasında yer aldı. Son dakika Beşiktaş Haberleri ve Beşiktaş gündemindeki gelişmeleri sizler için derledik.

ADEM LJAJİC BEŞİKTAŞ’TAN AYRILIYOR MU?

Beşiktaş forması giyen Adem Ljajic, Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vucic’in kararıyla ülkesine dönmeye hazırlanıyor. Aleksandar Vucic yurt dışında bulunan tüm vatandaşların Sırbistan’a dönmesi için çağrıda bulundu. Adem Ljajic’in de özel uçakla ülkesine dönmesi beklenirken, bu durum diğer yabancıları harekete geçirdi. Diğer Sırp futbolcuların da ülkeye döneceği ifade ediliyor. (Fanatik)

BURAK YILMAZ KORONAVİRÜS KAPAN BAŞKANI AÇIKLADI

Burak Yılmaz açıklamalarında “Tüm dünyayı etkisine alan Covid-19 virüsü ile biz de Milletçe mücadele etmekteyiz. Hepimiz aynı takımdayız ve en zayıf halkamız kadar güçlü bir zincir olduğumuzu unutmadan yetkililerin tüm tavsiyelerini uygulamaya devam etmekteyiz. evde kalıyoruz ve evde hayat var diyoruz. Bu virüs nedeni ile kayıplarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Benim yakın çevremde Fatih Hocam, Göksel abim, Abdürrahim abim ve Şükran ablam bu virüsü yenmek üzere. Çok yakında güzel haberlerini bizlerle paylaşacaklar bundan eminim.” dedi.

TALİSCA BEŞİKTAŞ’A DÖNECEK Mİ?

Beşiktaş yöneticisi Erdal Torunoğulları, “Talisca haberlerini ben de okuyorum. Bir transfer yapılacaksa önce nerenin haberi olur; Beşiktaş Yönetimi’nin… Ne yönetim kurulu ne de ben, Talisca ile ilgili bir girişimde bulunmadık. Ayrıca oyuncunun Beşiktaş’a dönmek istediği yönünde bize resmi bir teklif de ulaşmadı. Gerçekçi olmak lazım. Beşiktaş’ın maddi sıkıntı içerisinde olduğunu herkes biliyor. Hal böyleyken bizim pahalı transfer çalışması içerisinde olmamız mümkün değil” açıklamasını yaptı.

LORİS KARİUS NAPOLİ’YE TRANSFER OLACAK MI?

Beşiktaş ile kiralık olan sözleşmesi sona erecek Alman kaleciye, Sporting Lizbon talip oldu. Ada basınındaki haberlere göre, Sporting Lizbon yeni sezonda kaleci arayışlarında Karius’a odaklandı. Alman kalecinin Beşiktaş’ta kalma ihtimalinin çok düşük olmasından dolayı Portekiz ekibinin Liverpool ile sezon sonunda görüşeceği kaydedildi. (FutbolArena)

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber