Beşiktaş Haberleri (26 Eylül 2019 Perşembe) - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Beşiktaş Haberleri (26 Eylül 2019 Perşembe)

Beşiktaş haberlerinde son dakika! 26 Eylül 2019 Perşembe günü basında yazılan Beşiktaş haberlerini bir araya getirdik. Beşiktaş gündeminde neler var? Beşiktaş haberleri burada.

Beşiktaş’ta 26 Eylül 2019 Perşembe günü öne çıkan gelişmeleri bir araya getirdik. Beşiktaş, Süper Lig’in 6. haftasında Trabzonspor ile deplasmanda karşılaşacak. Dev maç öncesi Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın istifası camiada hareketliliği arttırdı. Beşiktaş haberleri siyah beyazlı taraftarların en çok arattığı konular arasında yer aldı. Son dakika Beşiktaş Haberleri ve Beşiktaş gündemindeki gelişmeleri sizler için derledik.

BEŞİKTAŞ’IN YENİ BAŞKANI KİM OLACAK?

FutbolArena TV’de yayınlanan Hattrick programında konuşan Çağdaş Sevinç, “Kongrelerde artık bazı hesaplar sor. Ahmet Nur Çebi ve Serdar Adalı’nın niyeti var. Yıldırım Demirören aday olma düşüncesi yok ama dışarıdan birine destek verebilir, bu Serdar Adalı olabilir. İsmail Ünal ve Ali Gültiken var. Ethem Sancaklı konuşuluyor ama teyit edilemedi. Beşiktaş’a sıcak para getirecek bir aday olması şart. Fikret Orman’ın başkan olarak görmek istediği isim Serdar Adalı.” dedi.

İLHAN MANSIZ BEŞİKTAŞ’A BAŞKAN ADAYI MI OLACAK?

İlhan Mansız, Fikret Orman’ın istifasının ardından sosyal medyada “Yüzler gülüyor. Acaba neden gülüyor?” paylaşımı yaparak siyah beyazlı taraftarları heyecanlandırdı. “Beşiktaş’a başkan mı oluyorsun?” yönünde gelen soruya “Bir gün neden olmasın?” yanıtını veren İlhan Mansız’ın bir adayın listesinde olabileceği öngörülüyor.

ABDULLAH AVCI İSTİFA MI EDECEK?

Beşiktaş’ta Fikret Orman’ın ardından teknik direktör Abdullah Avcı’nın da istifa karar aldığı öne sürülüyor. Fikret Orman, Abdullah Avcı ile yaptığı görüşmede bu konuda acele etmemesini söyledi. Orman, seçim süreci boyunca Abdullah Avcı’dan takımın başında kalmasını talep etti. Abdullah Avcı, Trabzonspor maçı öncesi futbolcuların etkilenmemesi adına çaba gösteriyor. (Hürriyet)

BEŞİKTAŞLI FUTBOLCULAR FİKRET ORMAN İLE GÖRÜŞTÜ

Beşiktaş’ta görevi bırakacağı açıklanan Fikret Orman için siyah beyazlı futbolcular harekete geçti. Yöneticiler ve futbolcular, “Başkanım bizi bırakma. Birlikte bu zor günleri atlatalım. Başkanım sizinle yola çıktık. Bizi yarı yolda bırakmayın.” diye konuştular. Fikret Orman ise “Buraya kadar” demekle yetindi. (Star)

AHMET NUR ÇEBİ’NİN TEKNİK DİREKTÖR ADAYI

Beşiktaş’a başkan adayı olması beklenen Ahmet Nur Çebi’nin teknik direktör seçimi belli oldu. Ahmet Nur Çebi’nin başkanlık görevine gelmesi halinde Sergen Yalçın ile anlaşacağı iddia edildi. Beşiktaş taraftarları son maçta Sergen Yalçın lehine tezahüratta bulunarak, istedikleri teknik direktörü ilan etmişti. (Takvim)

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber