Beşiktaş Haberleri (27 Eylül 2019 Cuma) - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Beşiktaş Haberleri (27 Eylül 2019 Cuma)

Beşiktaş haberlerinde son dakika! 27 Eylül 2019 Cuma günü basında yazılan Beşiktaş haberlerini bir araya getirdik. Beşiktaş gündeminde neler var? Beşiktaş haberleri burada.

Beşiktaş’ta 27 Eylül 2019 Cuma günü öne çıkan gelişmeleri bir araya getirdik. Beşiktaş’ta Trabzonspor maçı öncesi Fikret Orman yönetimi seçim kararı aldı. Trabzonspor maçına saatler kala Beşiktaş gündemi hareketlendi. Beşiktaş haberleri siyah beyazlı taraftarların en çok arattığı konular arasında yer aldı. Son dakika Beşiktaş Haberleri ve Beşiktaş gündemindeki gelişmeleri sizler için derledik.

FİKRET ORMAN DEVAM MI EDECEK?

Beşiktaş yöneticisi Deniz Atalay, yönetim kurulu toplantısından sonra yaptığı açıklamada “Başkan’ımız kanuni süreç içinde kendi kararını değerlendirip verecektir. Kendisi görevini bırakmadı, istifa etmedi. Kendisinin yönetim kurulu başkanlığı devam ediyor. Biz zaten böyle bir şeyi yönetim kurulu olarak biz kabul etmezdik.” ifadelerini kullandı.

MEHMET DEMİRKOL’DAN FİKRET ORMAN TAHMİNİ

Bein Sports kanalında Fikret Orman’ın son hamlesini değerlendiren Mehmet Demirkol, “Fikret Orman, haksız tepkiler olduğunu düşündüğü için istifa etti. Eğer ’Çok borç var, ben bunu nasıl ödeyeceğim’ deyip gidiyorsa, bu tabloyu birkaç ay önce bilmiyordu. Fikret Orman’ın söyledikleri uymuyor. Bence düşük ihtimal gibi duruyor ama Fikret Orman devam edecek” diye konuştu.

BURAK YILMAZ TRABZONSPOR MAÇINDA OYNAYACAK MI?

Abdullah Avcı, kritik önemi bulunan Trabzonspor maçı öncesi oyun planını Burak Yılmaz ve yetenekli orta saha oyuncuları üzerine kurdu. Trabzonspor’un ağır savunmasını hedef alan Abdullah Avcı, futbolcularından sürekli defans arkasına toplar atmasını istedi. Futbolcularıyla toplantılar yapan Avcı, 3 puanın ne kadar önemli olduğunu belirtti. (Fanatik)

SOSA’DAN BEŞİKTAŞ MAÇI SÖZLERİ

Trabzonsporlu Jose Sosa, eski takımı Beşiktaş karşısına çıkacağı maç öncesi Gerçekten çok özel çalışma gerektiren bir hafta içindeyiz. Biz de bu şekilde hazırlanıyoruz. Özel bir konsantrasyonla hazırlanıyoruz. Tüm takım bu maça odaklanmış durumda. Bu maçta eğer iyi bir sonuç ve galibiyet alabilirsek taraftarımıza mutluluk hediye edebileceğimizi düşünüyorum. Çünkü bunu hak ediyorlar” diye konuştu. (FutbolArena)

BEŞİKTAŞ’IN YENİ BAŞKANI İÇİN ADAYLAR

Beşiktaş’ta seçim kararı alınmasından sonra gözler adaylara çevrildi. Kulislerde en güçlü adayların Ahmet Nur Çebi ve Serdar Adalı olacağı ifade edildi. Fikret Orman’ın ve beraberindeki yönetimin istifa kararı almaması ise kongre öncesi kafalarda soru işareti bıraktı. (Fanatik)

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber