Beşiktaş Haberleri (5 Eylül 2019 Perşembe) - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Beşiktaş Haberleri (5 Eylül 2019 Perşembe)

Beşiktaş haberlerinde son dakika! 5 Eylül 2019 Perşembe günü basında yazılan Beşiktaş haberlerini bir araya getirdik. Beşiktaş gündeminde neler var? Beşiktaş haberleri burada.

Beşiktaş’ta 5 Eylül 2019 Perşembe günü gündemin ana başlıkları dikkat çekti. Gazişehir maçı hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş, milli arada Abdullah Avcı yönetiminde sıkı çalışıyor. Beşiktaş haberleri siyah beyazlı taraftarların en çok arattığı konular arasında yer aldı. Son dakika Beşiktaş Haberleri ve Beşiktaş gündemindeki gelişmeleri sizler için derledik.

CENK TOSUN’DAN GALATASARAY’A TRANSFER CEVABI

Cenk Tosun’un Galatasaray’ı reddettiği ortaya çıktı. Transferin son günlerinde forvet arayışında olan Galatasaray, Beşiktaş’ın Everton’a sattığı Cenk Tosun için teklifte bulundu. Everton, Galatasaray’dan gelen kiralama teklifini kabul ederken, Cenk Tosun bu öneriyi kesin bir dille geri çevirdi. Türkiye’de Beşiktaş’tan başka bir takımda oynamak istemediğini dile getiren milli futbolcu, Galatasaray’ın teklifine olumsuz cevap verdi. Cenk Tosun yedek durumda olmasına rağmen kariyerine Everton’da devam etmeye karar verdi. (Habertürk)

BRUNO PERES’DEN BEŞİKTAŞ AÇIKLAMASI

Beşiktaş’ın sağ bek transferinde gündeme gelen Bruno Peres sessizliğini bozdu. Transfer döneminin kapanmasının ardından konuşan Brezilyalı futbolcu, “Beşiktaş ve Cenova kulüpleriyle görüşmeler yaptık ancak anlaşma olmadı. Transfer dönemi kapandığı için Sao Paulo’da oynamayı tercih ettim” ifadelerini kullandı. Roma’nın Sao Paulo’ya kiraladığı Bruno Peres, Beşiktaş ile anlaşma sağlanamadığını duyurdu. Siyah beyazlılar bu gelişme üzerine Douglas’ı kadrosuna kattı. (Milliyet)

FİKRET ORMAN DÖNEMİNDE BEŞİKTAŞ’IN TRANSFER BİLANÇOSU

Beşiktaş, Fikret Orman yönetimindeki en çok zarar edilen transfer dönemini geride bıraktı. 2014-15 sezonundaki 13,12 milyon euroluk zararı geride bırakan Fikret Orman, 19-20 sezonunun yaz transfer dönemini 13,85 milyon euroluk zararla kapattı. (FutbolArena)

2012-13: -3,74
2013-14: -12,10
2014-15: -13,12
2015-16: 12,95
2016-17: -1,04
2017-18: 21,05
2018-19: 8,89
2019-20: -13,85

JEREMAİN LENS BEŞİKTAŞ’TA KALACAK MI?

Birleşik Arap Emirlikleri’nde devam eden transfer dönemi nedeniyle Jeremain Lens konusunda kesin bir tavır belirlenmedi. Hollandalı futbolcuyu ayrılığa da zorlamak istemeyen Beşiktaş yönetimi, kalan süreçte eğer Körfez ülkerinden transfer ya da kiralama teklifi gelirse kabul edecek. Maaş bütçesini düşürmek isteyen Beşiktaş, aynı zamanda yerli futbolcu Orkan Çınar’a Jeremain Lens’ten daha çok şans vermeyi düşünüyor. Yıllık 2 milyon 300 bin euro kazanan Jeremain Lens için kiralama tekliflerine de sıcak bakan Beşiktaş, böyle bir öneri gelmesi halinde maaşın karşılanmasını talep edecek.  Beşiktaş, Quaresma’nın ardından Lens için de ayrılık planlıyor. (Milliyet)

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber