Beşiktaş Haberleri (6 Ekim 2019 Pazar) - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Beşiktaş Haberleri (6 Ekim 2019 Pazar)

Beşiktaş haberlerinde son dakika! 6 Ekim 2019 Cumartesi günü basında yazılan Beşiktaş haberlerini bir araya getirdik. Beşiktaş gündeminde neler var? Beşiktaş haberleri burada.

Beşiktaş’ta 6 Ekim 2019 Pazar günü öne çıkan gelişmeleri bir araya getirdik. Beşiktaş’ta Alanyaspor galibiyetinin sevinci yaşanırken, Dorukhan Toköz’ün sakatlığı herkesi üzdü. Beşiktaş’ta galibiyet hasreti sona ererken, seçim gündemi yeniden konuşulmaya başlandı. Beşiktaş haberleri siyah beyazlı taraftarların en çok arattığı konular arasında yer aldı. Son dakika Beşiktaş Haberleri ve Beşiktaş gündemindeki gelişmeleri sizler için derledik.

DORUKHAN TOKÖZ KAÇ AY YOK?

Fikret Orman, hastanede yaptığı açıklamada “Yarın ameliyat olacak, en kısa zamanda takıma dönmesini bekleyeceğiz. Güldük, biraz. Tabi ki futbolcu hep oynamak ister. Ameliyattan sonra fizik tedavisi, güçlendirme, uzun bir süre alacaktır. 1,5 ay sonra herhalde koşmalara falan başlar. İki tane milli takım arası var, bu onun ve bizim takımın avantajı olur inşallah ama devreyi kapattı gibi gözüküyor” dedi.

N’KOUDOU VE OĞUZHAN ÖZYAKUP’UN SAKATLIĞI CİDDİ Mİ?

Beşiktaş’ın resmi açıklamasında, “Bu akşam oynanan Alanyaspor maçının son bölümünde sakatlanan sporcularımız Richards Kevin N’koudou ve Oğuzhan Özyakup’un yapılan muayenesi ve Acıbadem Fulya Hastanesi ‘nde çekilen MR tetkikleri sonucu N’Koudou’nun sağ üst arka (biceps) adalesinde grade 2, Oğuzhan’ın sol üst arka (biceps) adalesinde grade 1 zorlanma tespit edilmiş olup, tedavilerine sağlık ekibimiz tatafından başlanmıştır.” denildi.

SERDAR ADALI’DAN BAŞKAN ADAYLIĞI AÇIKLAMASI

“Beşiktaş’ta adaylık açıklamak öyle kolay bir şey değil. İlk gün söylediğim gibi faydalı olacaksam, bir yararım olacaksa aday olmak istiyorum. Ama sırf öyle laf olsun diye adayım deyip bir seçime de girmeyi doğru bilmiyorum. Önümüzde perşembeye kadar bir iki üç gün var. Çalışıyoruz, sorunların üstünde çalışıyoruz. Biliyorsunuz ben şu an ikinci başkanım, sorunları da iyi biliyorum. Sonradan vallahi bundan haberim yoktu deme gibi bir şansımız yok. Onun için gelecek ile ilgili başarı görebiliyorsak, başarılı olabileceğimize inanırsak, perşembe günü açıklarız”

ABDULLAH AVCI’DAN ADEM LJAJİC TEPKİSİ

“Adem Ljajic ile ilgili son maçta düşüncelerimi söyledim. Yetenekli bir oyuncu ve şu anda performans düşüklüğü var. Sakatlıklar var. Bunu yaşıyoruz. 7 haftalık süreçte başladığından beri talihsizlikler yaşıyoruz. Sakatlıklar, kırmızı kartlar. Kendimizi de sorguluyoruz.”

RIDVAN DİLMEN’DEN BEŞİKTAŞ – ALANYASPOR YORUMU

“Beşiktaş için tabi ki önemli galibiyet. Hocayı izleyebiliyorum. Abdullah Avcı mı yoksa Obradovic mi anlayamıyorsun. Hocanın heyecanını görebiliyorum. Oyuncular da telaşlı çünkü. Basketbolda olur daha ziyade. Antrenmanda yaparsınız. Beşiktaşlı oyuncular da telaşlı. Sürekli sen şöyle yap, sen böyle yap. Ezberci takımlara yapılabilir. Abdullah Avcı’ya sabır gösterilmesi lazım” (NTV)

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber