Beşiktaş Haberleri (7 Ekim 2019 Pazartesi) - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Beşiktaş Haberleri (7 Ekim 2019 Pazartesi)

Beşiktaş haberlerinde son dakika! 7 Ekim 2019 Pazartesi günü basında yazılan Beşiktaş haberlerini bir araya getirdik. Beşiktaş gündeminde neler var? Beşiktaş haberleri burada.

Beşiktaş’ta 7 Ekim 2019 Pazartesi günü öne çıkan gelişmeleri bir araya getirdik. Beşiktaş’ta milli araya Aytemiz Alanyaspor galibiyeti ile girildi. Beşiktaş haberleri siyah beyazlı taraftarların en çok arattığı konular arasında yer aldı. Son dakika Beşiktaş Haberleri ve Beşiktaş gündemindeki gelişmeleri sizler için derledik.

OĞUZHAN ÖZYAKUP EVLENİYOR

Beşiktaşlı futbolcu Oğuzhan Özyakup, 6 aydır aşk yaşadığı oyuncu sevgilisi Melisa Aslı Pamuk ile evlenmeye hazırlanıyor. Oğuzhan Özyakup’un ailesinin Melisa Aslı Pamuk’un ailesiyle Zekeriyaköy’de görüşüp tanıştığı öğrenildi. Beşiktaş’ın başarılı futbolcusu Oğuzhan Özyakup, ailelerin onayının alınmasının ardından Melisa Aslı Pamuk ile evlilik planını öne çekti. Düğün için hazırlıklar başladı. (Takvim)

DORUKAN TOKÖZ AMELİYAT OLDU

Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, “Dorukhan Toköz, bugün Acıbadem Fulya Hastanesi’nde Dr. Sarper Çetinkaya tarafından sağ dizinden ameliyat edilerek, diz kapağına kıkırdak onarımı operasyonu uygulanmıştır. Başarılı geçen operasyon sonrası oyuncumuza geçmiş olsun diyor, en kısa sürede sahalara dönmesini diliyoruz” ifadeleri kullanıldı.

BEŞİKTAŞ AJDİN HASİC’İ TRANSFER EDİYOR

Beşiktaş’ın yaz döneminde kampa aldığı Ajdin Hasic, bugün itibariyle 18 yaşını doldurdu. Siyah beyazlı kulübün büyük umutlarla transfer ettiği Hasic, resmi şartların oluşmasının ardından imzayı atacak. Genç futbolcunun 18 yaşına girmesini bekleyen Beşiktaş, TFF’ye bildirilen kadroda Ajdin Hasic için 1 kişilik yabancı kontenjanını boşta bırakmıştı. Beşiktaş’ın Ajdin Hasic ile en yakın zamanda sözleşme imzalayıp, transferi resmen açıklaması bekleniyor.

ŞENOL GÜNEŞ’TEN ABDULLAH AVCI AÇIKLAMASI

“Abdullah Avcı’nın ifadeleri bana karşı söylenmiş sözler değildi. Bulunduğu durum itibariyle doğaçlama bir konuşmaydı. Moral bozukluğu içerisinde söylenmişti. Benim öğrencimdir, saygısızlık yapacağını sanmıyorum. Yüzünün her zaman gülmesini isterim. Hocalarımızın duygu kırılmalarında kendilerine yardımcı oluruz. 3-5 maçlık kötü gidişatta ismim kullanılacaksa kullanılabilir.”

ABDULLAH AVCI’DAN ALANYASPOR MAÇI SÖZLERİ

Basın mensuplarıyla sohbet eden Avcı, “Burak Yılmaz sakatlıktan yeni çıktı. Caner Erkin Wolves maçında 90 dakika oynadı. 2 gün serum yedi. Bu maçta sahanın en iyilerinden. Ben oyuncularıma fedakârlıkları için teşekkür ediyorum. Beşiktaş taraftarına da çok teşekkür ediyorum. Umarım bu galibiyetle bu kötü süreci sona erdiririz. Şartlar ne olursa olsun kazanmak istiyorduk ve kazandık.” dedi. (Fanatik)

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber