Beşiktaş Haberleri (7 Kasım 2019 Perşembe) - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Beşiktaş Haberleri (7 Kasım 2019 Perşembe)

Beşiktaş haberlerinde son dakika! 7 Kasım 2019 Perşembe günü basında yazılan Beşiktaş haberlerini bir araya getirdik. Beşiktaş gündeminde neler var? Beşiktaş haberleri burada.

Beşiktaş’ta 7 Kasım 2019 Perşembe günü öne çıkan gelişmeleri bir araya getirdik. Beşiktaş’ta yoğun maç maratonu yaşanırken, siyah beyazlı kulüpte dikkat çeken gelişmeler yaşanıyor. Ahmet Nur Çebi yönetimi ilk transfer hamlelerini yaptı. Beşiktaş haberleri siyah beyazlı taraftarların en çok arattığı konular arasında yer aldı. Son dakika Beşiktaş Haberleri ve Beşiktaş gündemindeki gelişmeleri sizler için derledik.

ABDULLAH AVCI, BRAGA MAÇINA GİDEMEDİ

Beşiktaş’tan yapılan açıklamada “Abdullah Avcı’nın “viral infeksiyon üzerinde gelişen süper infeksiyona bağlı atipik pnömoni” tanısı ile tedavisinin devam etmesi uygun görülmüş, tıbbi açıdan uzun uçak yolculuğunun doğurabileceği olumsuzluklar göz önünde bulundurularak kendisine doktorlar tarafından seyahat izni verilmemiştir. Bu nedenle UEFA kuralları gereği Braga maçında takımımızın teknik sorumluluğunu Recep Uçar yapacaktır.” denildi.

PASCAL NOUMA’DAN RYAN BABEL’E GÖNDERME

Ryan Babel’in 8-0 paylaşımı yaptığı gün Real Madrid karşısında 6-0’lık yenilgiye şahit olmasının ardından Pascal Nouma dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Nouma, “Günaydın, pamuk şeker bugün bir şey yazmamış mı? Camialar kalıcıdır, iz bırakmak, efsane olmak istiyorsan formasını giydiğin, ekmeğini yediğin takıma saygılı olmalısın. Bugün Beşiktaş’ta oynarsın, yarın Fenerbahçe, Galatasaray veya Real Madrid’de, bu senin tercihindir. Profesyonelsen gereğini yapmalısın, yapmazsan bugün olduğu gibi rezil olursun. Gazoz olma efsane ol” dedi.

BEŞİKTAŞ TRANSFER YAPACAK MI?

Beşiktaş’ta Ahmet Nur Çebi yönetiminin Alman kaleci Timon Wellenreuther ile Kosovalı stoper Emir Umit için girişimlerde bulunduğu ortaya çıktı. Willem II’nin 23 yaşındaki kalecisi Timon Wellenreuther ile ilgilenen Beşiktaş, 19 yaşında geleceğin yıldız stoper adayları arasında gösterilen Emit Umit’i de listeye aldı. Kosova’nın FC Llapi takımında forma giyen Emit Umit iki ayağını da profesyonel olarak kullanabiliyor. (Hürriyet)

VİDA VE LJAJİC MAAŞINDA İNDİRİM YAPACAK MI?

Beşiktaş’ta feda hareketi başlatırlırken, yıllık ücreti 3 milyon Euro olan Vida ve 2.250 milyon Euro alan Adem Ljajic görüşme odasına çağrıldı. Beşiktaş yönetimi, Vida’dan maaşını 2 milyon euroya düşürmesini isterken, Adem Ljajic’e ise yıllık 1 milyon 800 bin önerecek. Ahmet Nur Çebi yönetiminin feda görüşmelerine devam edeceği belirtiliyor. (Takvim)

BEŞİKTAŞ’TA ÖDEMELER YAPILIYOR MU?

Ekonomik sorunlar yaşayan Beşiktaş’ta yeniden maaş krizinin yaşandığı iddia edildi. Amatör şube personellerine haziran ayından beri maaş öndemdiği ve kulüp personellerinin ise son maaşını temmuz ayında aldığı belirtildi. Personellerin ekonomik olarak zor durumda olduğu ve yönetimden bir an önce çözüm beklediği ifade edildi. (Fanatik)

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber