Beşiktaş kampından Domagoj Vida'ya destek - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Beşiktaş kampından Domagoj Vida’ya destek

Domagoj Vida

Hırvatistan Milli Takımı ile Dünya Kupası’nda mücadele eden Domagoj Vida’ya Beşiktaş’ın kampından destek geldiğı belirtildi. Siyah-beyazlı teknik heyet ve futbolcular, dün akşam Avusturya’da yapılan idmanın ardından Hırvatistan-İngiltere maçını seyretti.

Vida’ya alkış

Karşılaşma boyunca Hırvat stoperin İngiliz forvetleri karşısındaki etkili oyunu takım arkadaşları tarafından alkışlandı. Vida’nın Dünya Kupasında olmasından mutluluk duyduklarını belirten Teknik Direktör Şenol Güneş, “Vida, Dünya Kupası’na muhteşem oynuyor. Zaten onun kalitesini kimse tartışmıyor. Bizim takıma geçen yıl geldiği anda uyum süreci de yaşadı. Pepe ve Tosic’in ardında bekledi. Şu anda turnuvada gayet iyi gidiyor. İngiltere maçından da iyi oynadı. Tebrik ediyoruz” dedi.

Şenol Güneş: Domagoj Vida haberlerini medyadan takip ediyorum

Beşiktaş’ın Avusturya kampı sırasında basın mensuplarının gündemle ilgili sorularını cevaplayan Şenol Güneş, Vida’nın takımda kalıp kalmayacağı ile ilgili bir soruya ise “Bu transfer gelişmelerini ben de gazetelerden takip ediyorum. Ne olacağını bilmiyorum. Vida’nın transferi için her gün rakamlar çıkıyor. Bonservis bedeli olarak  10-20-30-40-50-60-100 gidiyoruz. Atıyoruz tutuyoruz. Ama paralar gelmiyor” diye cevap vermişti.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber