Beşiktaş, Marcelo Guedes’ten kaç para bonservis bedeli kazandı - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Beşiktaş, Marcelo Guedes’ten kaç para bonservis bedeli kazandı

Marcelo Guedes

Beşiktaş Kulübü, Lyon’a transfer olan Marcelo Guedes için alacağı bonservis bedelini açıkladı.

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.’den Kamuyu Aydınlatma Platformu’na gönderilen açıklama şöyle denildi:

“Profesyonel futbolcumuz Marcelo Antonio Guedes Filho’nun transferi konusunda Olympique Lyonnais kulübü ile anlaşmaya varılmıştır. Sözleşme fesih bedeli olarak Olympique Lyonnais kulübü tarafından şirketimize 7.000.000 Avro garanti, 500.000 Avro performansa dayalı olmak üzere toplamda 7.500.000 Avro ödenecektir. Oyuncunun Dayanışma Katkı Payları da Olympique Lyonnais kulübü tarafından karşılanacaktır.”

Marcelo Guedes için teşekkür mesajı

Öte yandan Beşiktaş Kulübü, Marcelo için kulübün resmi sitesinden teşekkür mesajı yayınladı. Mesajda şu ifadeler yer aldı:

“Beşiktaşımıza 2015-16 sezonu devre arasında katılan Marcelo, üst üste 2 şampiyonluğumuza önemli katkılar yaptı. Karakteriyle, sahadaki özverisiyle, saha dışındaki tavırlarıyla Beşiktaşımıza çok yakıştığını her fırsatta gösterdi. Kulübümüz için fedakarlıktan kaçınmayan kişiliğiyle taraftarlarımızın da kalbini kazanan Marcelo ile yollarımız ayrıldı. Beşiktaş tarihine geçen futbolcular arasına katılan Marcelo Guedes’e bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz.”

2 Yorum

2 Yorum

  1. Pingback: Marcelo Guedes, Lyon’a imzayı attı - Beşiktaş Haberleri

  2. Pingback: Beşiktaş, bonservis bedeli geliri zengini - Beşiktaş Haberleri

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber