Beşiktaş'ta sağ bek transferi bekleniyor - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Beşiktaş’ta sağ bek transferi bekleniyor

Beşiktaş

Ara transfer döneminde şu ana kadrosunu golcü Burak Yılmaz ve stoper Isimat Mirin ile güçlendiren Beşiktaş’ta sağ beke alınacak isim bekleniyor. Geçen sezondan beri Şenol Güneş’in ‘Sağ bek istiyorum’ raporu üzerine hafta içinde bu mevki için birçok oyuncu ile görüşen transfer komitesi üç isim üzerinde yoğunlaştı.

İki isim Süper Lig’den

Hafta başında İtalya’ya giden ve burada Sampdoria’nın sağ beki Bartosz Berezsynski ile görüşmeler yapan transfer komitesi üyeleri Süper Lig’den de iki oyuncuyu gündemine aldı. Sivasspor Teknik Direktör Hakan Keleş’in ‘Beşiktaş’tan Fatih Aksoy’u istiyoruz onlarda Douglas’ı istiyor’ sözlerinin ardından bir anda gözler Brezilyalı yıldıza çevrildi. İki kulüp arasında pazarlıların bir maddesi olarak gözüken Fatih Aksoy, iki gün önce kiralık olarak bu kulübe gönderildi. Sivasspor ile Beşiktaş arasında Douglas pazarlığı sürüyor.

Beşiktaş’ın gündemindeki diğer isim ise Şener Özbayraklı

Öte yandan gündemdeki diğer isim ise hiç kuşkusuz Şener Özbayraklı. Fanatik’te yer alan habere göre Siyah-beyazlı kulüple Fenerbahçe arasında Tolgay pazarlığı devam ediyor. 5 milyon Euro istenen Tolgay Arslan için Şener Özbayraklı takası da konuşuluyor. Kara Kartal’ın en son 4 milyon Euro + Şener Özbayraklı’ya evet diyebileceği konuşuluyor. Yönetimin üç isimden birini gelecek hafta içinde açıklaması bekleniyor.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber