Beşiktaş'ta sözleşme yenilenmeyecek futbolcular - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Beşiktaş’ta sözleşme yenilenmeyecek futbolcular

Tolga Zengin

Beşiktaş’ta yönetim sezon sonunda sözleşmesi sona erecek oyunculardan Tolga Zengin ve Mustafa Pektemek’e yeni sözleşme önermeyecek. Takım yaş ortalamasını düşürmek isteyen Siyah-beyazlı transfer komitesi çalışmalarına devam ediyor.

Tolga Zengin ve Mustafa Pektemek’e teşekkür edilecek

Son iki yılda kaleyi Fabri’ye bu sezonda Loris Karius’a kaptıran Tolga Zengin’e yönetim her hangi bir teklifte bulunmayacak. Kadroda bulunan genç oyunculardan Utku Yuvakuran ve Ersin Destanoğlu’ndan birisini ikinci kaleci olmasını düşünen yönetim Tolga’ya teşekkür edecek.

Beşiktaş Mustafa Pektemek’e yeni sözleşme teklif etmeyecek

Yine Siyah-beyazlı yönetim, golcü oyunculardan Mustafa Pektemek ile de yollarını ayıracak. Uzun süredir Beşiktaş’ın sözleşmeli futbolcusu olan Pektemek, sık sakatlık geçirmesinin yanı sıra değişik takımlara kiralandı. Son iki yıldır kadroda tutulan golcü oyuncu, forma giydiği maçlarda elinden geleni yapsa da Şenol Güneş’in ilk iki sıra alternatifi içinde yer alamadı.

Bazı oyunculara performansa göre sözleşmeli olacak

Yönetimin yine uzun sakatlık sürecinin ardından bu sezon takıma dönen Gökhan Töre ve Atiba Hutchinson’a da performansa göre bir sözleşme önerecek. Bu iki oyuncu ligin geri kalan bölümünde istenilen performansı ortaya koyarlarsa onlarla masaya oturulacak ama belirli bir performans kriteri ortaya konacak.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber