Beşiktaş'ta sözleşmesi biten oyuncuların son durumu? - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Beşiktaş’ta sözleşmesi biten oyuncuların son durumu?

Beşiktaş

Beşiktaş yönetim kurulu üyesi Ahmet Kavalcı, Siyah-beyazlı takımda sözleşmesi sona eren oyuncuların son durumları hakkında değerlendirmelerde bulundu. Yeni sezon öncesinde İHA’ya açıklamalarda bulunan Kavalcı, henüz netleşen bir transfer olmadığını ifade etti.

Beşiktaş’ta hangi oyuncuların sözleşmesi bitti ?

Siyah-beyazlı ekipte sözleşmesi biten oyuncular konusunda kendilerine bir rapor gelmediğini ancak gelmesi halinde bir çalışma yapabileceklerini kaydeden Kavalcı, şunları kaydetti: “Henüz Abdullah hocamızdan bu konuda bir rapor gelmedi. Hocamız yarın dönecek. Eğer sözleşmesi biten oyuncularla ilgili olarak bir değerlendirmede bulunmamızı talep ederse, biz de o doğrultuda bir görüşme gerçekleştirebiliriz” diye konuştu.
Beşiktaş’ta Tolga Zengin, Mustafa Pektemek, Gökhan Töre, Adriano ve Atiba Hutchinson’ın sözleşmeleri sona erdi. Bu isimlerden Adriano’ya gerek sezon içinde, gerekse de sezon sonunda sözleşme teklifi yapılırken, Brezilyalı oyuncudan net bir cevap gelmedi. Atiba’yla ise yola devam edilmesi bekleniyor. Tolga Zengin, Mustafa Pektemek ve Gökhan Töre’yle de yollar ayrılacak.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber