Beşiktaş taraftarından Şenol Güneş'e istifa baskısı - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Beşiktaş taraftarından Şenol Güneş’e istifa baskısı

Şenol Güneş

Beşiktaş’ta sezon sonunda A Milli Takım’a gidecek Şenol Güneş’in yaşanan süreçten dolayı büyük bir kararsızlık içinde olduğu ifade edildi. Beşiktaş’a geldiği günden bu yana Siyah-beyazlı taraftarlardan büyük destek gören tecrübeli hoca, Konyaspor maçında taraftarlar tarafından istifaya davet edilmişti.

Yönetim zor ikna etti

Konyaspor maçının bitiminde takımı orta sahaya toplayarak tribünlere el sallayan ve bir nevi veda eden Güneş, soyunma odasında Başkan Fikret Orman ve yöneticilerin devreye girmesi ile istifa kararından zorla döndürülmüştü. Beşiktaş yönetimi, Şampiyonlar Ligi iddiasının sürdüğü bir sırada teknik adam değişikliğinin takıma daha büyük zarar vereceği endişesi ile Güneş’e güvendiğini bir kez daha dile getirdi.

Şenol Güneş’in zor günleri

Türkiye gazetesinde yer alan habere göre sezon başından bu yana kötü sonuçlar alındığında dahi yanında olan taraftarların desteğini millî takımla anlaşmasından sonra tamamen kaybeden Güneş, istifa etmemek için kendini zor tutuyor. Beşiktaşlı taraftarların istifaya davet ettiği fakat karşılık bulamadıkları tecrübeli hocaya cumartesi günkü Göztepe maçında da bu taleplerine tekrarlayacağı öne sürülüyor. Taraftarlar şimdiden sosyal medyada Şenol Güneş’e olan kızgınlıklarını dile getiriyor. Özellikle Güneş’in, Konyaspor maçından sonraki “Ben giderim zaten. Kulübüm de var, ortada kalmıyorum” şeklindeki sözlerini sosyal medyadan tepkili bir şekilde paylaşılması dikkati çekiyor. Öte yandan Başkan Fikret Orman’ın önümüzdeki günlerde bir açıklama yaparak gergin ortamı yumuşatmaya çalışacağı öğrenildi.

 

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber