Beşiktaş Transfer Haberleri (12 Ağustos 2019 Pazartesi) - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Beşiktaş Transfer Haberleri (12 Ağustos 2019 Pazartesi)

Beşiktaş transfer haberlerinde son dakika! 12 Ağustos 2019 Pazartesi günü basında yazılan Beşiktaş transfer haberlerini bir araya getirdik. Beşiktaş transfere devam edecek mi? Beşiktaş transfer haberleri burada.

Beşiktaş’ta 12 Ağustos 2019 Pazartesi günü Mohamed Elyounoussi, Pedro Rebocho, Sinan Bolat, Volkan Babacan ve Yehven Konoplyanka transfer gündeminde yer aldı. Avusturya kampından dönen Beşiktaş, Victor Ruiz transferinden sonra Pedro Rebocho transferini de açıkladı. Beşiktaş transfer haberleri taraftarları heyecanlandırıyor. Beşiktaş kaç transfer daha yapacak? Son dakika Beşiktaş Haberleri ve Beşiktaş transfer haberlerini sizler için derledik.

BEŞİKTAŞ MOHAMED ELYOUNOUSSİ’Yİ TRANSFER EDECEK Mİ?

Bir Beşiktaşlı kullanıcının “Come to Beşiktaş” yorumuna karşılık veren Mohamed Elyounoussi, siyah beyaz renkler ve onay işareti ile yanıt verdi. Bu hareket kısa sürede büyük beğeni alırken, siyah beyazlılar transfer konusunda heyecanlandı Beşiktaş ve Mohamed Elyounoussi cephesinde yaşanacak gelişmeler merakla beklenmeye başladı. (FutbolArena)

BEŞİKTAŞ PEDRO REBOCHO TRANSFERİNİ AÇIKLADI

“Kulübümüz, Pedro Miguel Braga Rebocho’nun bir yıllığına kiralık olarak kadromuza katılması için EA Guingamp ile satın alma opsiyonlu olarak anlaşmaya varmıştır.

Beşiktaşımıza önemli hizmetlerde bulunacağına inandığımız Pedro Miguel Braga Rebocho’ya Beşiktaş Ailesi’ne hoş geldin der, başarılar dileriz.

Beşiktaş JK”

SİNAN BOLAT VE VOLKAN BABACAN İÇİN BEŞİKTAŞ İDDİASI

Beşiktaş, Sinan Bolat ile prensipte anlaştı. Beşiktaş yedekte beklettiği Ertaç ile de prensipte anlaşmıştı. Siyah beyazlı takımın teklifine sıcak bakan Sinan Bolat, Türkiye’de yaşamak istediği için transfere olumlu yanıt verdi. (Sabah)

Beşiktaş kaleci transferinde öte yandan Volkan Babacan ile anlaşma sağladı. Karius’un sakatlığı nedeniyle kaleci arayan Beşiktaş’ın yeni adayı Volkan Babacan oldu. Başakşehir eğer Bursaspor’da forma giyen Muhammed Şengezer’in transferinden olumlu sonuç alırsa, Volkan Babacan’ın Beşiktaş’a verileceği aktarıldı. Bursaspor, Başakşehir’den 10 milyon TL talep etti. Bonservis bedeli konusunda Bursaspor ile pazarlık yapan Başakşehir’in anlaşma aşamasına geldiği bildirildi. (FutbolArena)

YEHVEN KONOPLYANKA BEŞİKTAŞ’A TRANSFER OLACAK MI?

Beşiktaş, Yehven Konoplyanka transferinde şartları zorlamaya devam ediyor. Uktaynalı futbolcu için Schalke’nin kapısını çalan yönetimin 2.5 milyon Euro’luk bir bonservis bedeli teklif ettiği öğrenildi. Beşiktaş Yönetimi ile ödeme planında net bir anlaşmanın sağlanmadığı ortaya çıktı. Schalke Sportif Direktörü Jochen Schneider, “Konoplyanka için Beşiktaş ile görüşüyoruz ama henüz bitmiş bir şey yok.” ifadelerini kullandı. (Takvim)

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber