Beşiktaş Transfer Haberleri (18 Ocak 2020 Cumartesi) - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Beşiktaş Transfer Haberleri (18 Ocak 2020 Cumartesi)

Beşiktaş transfer haberlerinde son dakika! 18 Ocak 2020 Cumartesi günü basında yazılan Beşiktaş transfer haberlerini bir araya getirdik. Beşiktaş transfer gündeminde neler var? Beşiktaş transfer haberleri burada.

Beşiktaş’ta 18 Ocak 2020 Cumartesi günü öne çıkan transfer gelişmelerini bir araya getirdik. Beşiktaş’ta oyuncu satışı gündeme alınırken, transferde sessizlik devam ediyor. Ahmet Nur Çebi yönetimindeki Beşiktaş idarecileri transfer çalışmalarını sürdürüyor . Beşiktaş transfer haberleri siyah beyazlı taraftarların en çok arattığı konular arasında yer aldı. Son dakika Beşiktaş Transfer Haberleri ve Beşiktaş gündemindeki gelişmeleri sizler için derledik.

ADEBAYOR BEŞİKTAŞ’A TRANSFER OLACAK MI?

Kayserispor’un serbest bıraktığı Emanuel Adebayor, Beşiktaş’ın transfer gündemine geldi. Adebayor’un menajeri düşük maliyetli oyuncuyu Beşiktaş’a önerirken, Abdullah Avcı’nın kararı beklenmeye başladı. 35 yaşındaki futbolcu Beşiktaş’ın transfer limiti nedeniyle en uygun aday durumuna geldi. (Sabah)

GÖKHAN GÖNÜL VE CANER ERKİN’İN BEŞİKTAŞ’TAKİ YENİ MAAŞI

Beşiktaş sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Gökhan Gönül ile Caner Erkin’i kaybetmek istemiyor. Gökhan’a 1,2 milyon euro teklif eden Beşiktaş, Caner Erkin’e ise 1,4 milyon euro önerdi. Milli futbolcular Beşiktaş’ın teklifini kabul etmeleri halinde 2 yıllık sözleşmeye imza atacaklar. (Sabah)

ADEM LJAJİC BEŞİKTAŞ’TAN AYRILACAK MI?

Beşiktaş’ın yıldız futbolcusu Adem Ljajic, siyah beyazlı takımdan ayrılma kararı aldı. Performansıyla eleştirilen Adem Ljajic, Beşiktaş’tan ayrılmak için çaba gösteriyor. Beşiktaş yönetimi ile görüşe Adem Ljajic, ara transfer döneminde başka kulübe gitmek istediğini bildirdi. (Fanatik)

OĞUZHAN ÖZYAKUP BEŞİKTAŞ’TA KALACAK MI?

Beşiktaş’ın Guilherme transferinden vazgeçmesi üzerine Oğuzhan Özyakup’un takımda kalmasına karar verildi. Oğuzhan Özyakup, “Yeniden eski günlerime dönmek için elimden geleni yapacağım. İnşallah birlikte şampiyonluk yaşayacağız” ifadelerini kullanarak teknik direktör Abdullah Avcı’ya performans garantisi verdi. Abdullah Avcı, yönetimle görüşerek Oğuzhan Özyakup’un kalmasını istedi. (Skorer)

DORUKHAN TOKÖZ’E YENİ SÖZLEŞME TEKLİFİ

Beşiktaş talihsiz bir sakatlık yaşadıktan sonra çalışmalara başlayan Dorukhan Toköz’ün geleceğine güveniyor. 1,5 yıllık sözleşmesi kalan Dorukhan Toköz’ün sözleşmesini uzatma kararı alan Beşiktaş, milli futbolcuya 3+1 yıllık yeni kontrat teklif edecek. 21 yaşındaki futbolcunun Beşiktaş’tan 1 milyon euro kazanacağı ve yakın zamanda resmi imzayı atacağı ifade ediliyor. (Fanatik)

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber