Beşiktaş Transfer Haberleri (9 Ocak 2020 Perşembe) - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Beşiktaş Transfer Haberleri (9 Ocak 2020 Perşembe)

Beşiktaş transfer haberlerinde son dakika! 9 Ocak 2020 Perşembe günü basında yazılan Beşiktaş transfer haberlerini bir araya getirdik. Beşiktaş transfer gündeminde neler var? Beşiktaş transfer haberleri burada.

Beşiktaş’ta 9 Ocak 2020 Perşembe günü öne çıkan transfer gelişmelerini bir araya getirdik. Beşiktaş’ta transfer çalışmalarını Emre Kocadağ ve Erdal Torunoğulları yürütüyor. Antalya kampında çalışmalar devam ederken, transferdeki temaslar merak konusu oldu. Beşiktaş transfer haberleri siyah beyazlı taraftarların en çok arattığı konular arasında yer aldı. Son dakika Beşiktaş Transfer Haberleri ve Beşiktaş gündemindeki gelişmeleri sizler için derledik.

TAHKİM KURULU’NDAN BEŞİKTAŞ AÇIKLAMASI

Transfer için 2 milyon TL sınırı bulunan Beşiktaş’ın faiz itirazı incelendi. Tahkim Kurulu’nun açıklamasında “Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin Kulüp Lisans Kurulu’nun 31.12.2019 tarihli “Takım Harcama Limitine” ilişkin kararına itirazı incelendi. Tüm dosya kapsamında yapılan müzakere neticesinde; dosyada incelemenin devam etmesine, oybirliği ile karar verilmiştir.” denildi.

ADEM LJAJİC’İN SAKATLIĞI CİDDİ Mİ?

Beşiktaş’ın açıklamasında Adem Ljajic’in sakatlığının ciddi olmadığı bildirildi. Resmi duyuruda “Futbolcumuz Adem Ljajic’in bu sabah yapılan antrenman sırasında, sol ayak bileğinde zorlanmaya bağlı ödem (posterior impingement) meydana gelmiştir. Oyuncumuzun tedavisine sağlık ekibimiz tarafından başlanmıştır.” ifadeleri kullanıldı.

JEREMAİN LENS BEŞİKTAŞ’TAN AYRILACAK MI?

Jeremain Lens’i Türkiye’ye getiren teknik direktör Dick Advocaat, Feyenoord’a eski öğrencisini istedi. Hollanda’da kariyerine devam eden Advocaat, Jeremain Lens’in transfer edilmesi talimatını verdi. Feyenoord, Lens’i satın alma opsiyonuyla beraber Beşiktaş’tan kiralamayı planlıyor. (FutbolArena)

BEŞİKTAŞ FELİPE CAİCEDO’YU TRANSFER EDECEK Mİ?

İtalya Serie A ekibi Lazio forması giyen Felipe Caicedo, forvet arayışında olan Beşiktaş’ın transfer gündemine geldi. Sezon sonunda sözleşmesi bitecek Ekvadorlu golcü ile ilgilenen Beşiktaş’ın Felipe Caicedo ile Burak Yılmaz’ı yedeklemeyi hedefliyor. Caicedo bu sezon Lazio ile 19 maçta 4 gol attı. (Fanatik)

CANER ERKİN BEŞİKTAŞ’TA KALACAK MI?

Caner Erkin, “Sözleşme için yönetim ile konuşuyoruz, anlaşma olursa zaten açıklar ancak sözleşme konusunda bir sorun olmaz. Beşiktaş ile görüşmeden önce hiçbir takımla görüşme gibi bir durumum olamaz. Zaten yakın zamanda görüşme olacaktır” ifadelerini kullandı. (TRT SPOR)

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber