Beşiktaş Transfer Haberleri (Mangala, Marcelo, Miguel Trauco) - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Beşiktaş Transfer Haberleri (Mangala, Marcelo, Miguel Trauco)

Beşiktaş transfer haberlerinde son dakika! 31 Temmuz 2019 Çarşamba günü basında yazılan Beşiktaş transfer haberlerini bir araya getirdik. Beşiktaş transfere devam edecek mi? Beşiktaş transfer haberleri burada.

Beşiktaş’ta 31 Temmuz 2019 Çarşamba günü Miguel Trauco, Bruno Martins Indi, Nicolas Isimat Mirin, Eliaquim Mangala ve Marcelo transfer gündeminde yer aldı. Avusturya kampını sürdüren Beşiktaş’tan teknik direktö Abdullah Avcı sol stoper transferinin bir an önce tamamlanmasını bekliyor. Beşiktaş transfer haberleri taraftarları heyecanlandırıyor. Beşiktaş kaç transfer daha yapacak? Son dakika Beşiktaş Haberleri ve Beşiktaş transfer haberlerini sizler için derledik.

MANGALA BEŞİKTAŞ’A TRANSFER OLACAK MI?

Beşiktaş futbol Direktörü Ali Naibi, Eliaquim Mangala transferi için Manchester Ctiy ile görüşüyor. Abdullah Avcı’nın istediği stoper transferini sonuçlandırmak isteyen Ali Naibi, Fransız stoper için girişimlerini sürdürüyor. Guardiola’nın yeni sezon planlarında yer almayan Eliaquim Mangala’nın bedelsiz olarak Manchester City’den ayrılmasına izin verileceği ifade ediliyor. (Fanatik)

BEŞİKTAŞ’IN MİGUEL TRAUCO TRANSFERİNDE SON DURUM

Beşiktaş’ın Miguel Trauco transferindeki kritik tarih belli oldu. Brezilya basını bu gece Flamengo’nun  Emelec ile oynayacağı maçın ardından Miguel Trauco’nun takımdan ayrılacağını ve muhtemel adresinin Beşiktaş olduğunu yazdı. Perulu sol bek oyuncunun bu gece Beşiktaş’a imza atmak üzere takımla vedalaşabileceği belirtildi. (FutbolArena)

MARTİNS İNDİ BEŞİKTAŞ’A GELİYOR MU?

Ali Naibi, Mangala için temaslarını sürdürürken öte yandan İngiltere’nin bir diğer takımı Stoke City’de forma giyen Bruno Martins İndi konusunda pazarlıkları sonuçlandırmayı amaçlıyor. Ali Naibi, 4 milyon Euro’yu 3 eşit taksitte ödeme teklifinde bulunacak. Eğer anlaşma sağlanırsa transfer resmen açıklanacak. (Sabah)

ISIMAT MİRİN BEŞİKTAŞ’TAN AYRILACAK MI?

Beşiktaş, Mirin’in kiralanması için harekete geçti. Fransız kulübü Amiens ile anlaşamayan Mirin için Belçika kulüplerinden teklifler geldiği iddia edildi. Mirin için gelen önerilen kiralama üzerine olduğu ve 1 milyon 250 bin Euro olan garanti ücretinin karşılanması halinde Beşiktaş’ın onay vereceği aktarıldı. (Sabah)

BEŞİKTAŞ MARCELO’YU TRANSFER EDECEK Mİ?

Lyon, bir dönem siyah beyazlı takımın formasını terleten Brezilyalı futbolcu Marcelo ile yollarını ayırmaya karar verdi. Beşiktaş eski futbolcu konusunda yaşanan gelişmeleri yakından takip etmeye başladı. Marcelo’nun Lyon’dan ayrılmaya niyetinin olmadığı ifade edilirken, öte yandan Beşiktaş’a dönüş seçeneğine de sıcak baktığı belirtildi. 32 yaşındaki stoper eğer uygun şartlar oluşursa Beşiktaş’a geri dönecek. (Akşam)

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber