Beşiktaş transfer haberleri (Riza Durmisi, Vitor Hugo, Gary Medel) - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Beşiktaş transfer haberleri (Riza Durmisi, Vitor Hugo, Gary Medel)

Beşiktaş’ta transfer sessizliği devam ederken, siyah beyazlı kulübün gündemine yeni futbolcular dahil oldu. 15 Temmuz 2019 Pazartesi günü basında yer bulan Beşiktaş transfer haberlerini derledik. Beşiktaş transfer haberleri burada.

Beşiktaş transfer haberleri siyah beyazlı yönetimin çalışmaları kapsamında hareketlendi. Beşiktaş‘ın transfer gündeminde 15 Temmuz 2019 Pazartesi gününün sürprizi Çağlar Söyüncü oldu. Bugün Dorukhan Toköz, Çağlar Söyüncü, Riza Durmisi, Vitor Hugo, Timothee Kolodziejczak ve Gary Medel hakkında haberler çıktı. Beşiktaş neden transfer açıklamıyor? Beşiktaş hangi futbolcular ile el sıkıştı? Son dakika Beşiktaş Haberleri ve Beşiktaş transfer haberlerini sizler için derledik.

ÇAĞLAR SÖYÜNCÜ BEŞİKTAŞ’A GELECEK Mİ?

Beşiktaş’ın ilgisi hakkında konuşan Çağlar Söyüncü, “Menajerim, Beşiktaş’ın benimle ilgilendiği yönünde haberler almış. Beşiktaş’ta oynamayı kim istemez. Ancak şu anda kulübümle sözleşmem devam ediyor. Onların izni olmadan transfer olamam. Beşiktaş, Leicester ile anlaşırsa seve seve Siyah-Beyazlı formayı giyerim” ifadelerini kullandı. (Star)

BEŞİKTAŞ RİZA DURMİSİ TRANSFERİNDE SON DURUM

Beşiktaş sol bek transferinde atağa kalktı. İtalyan basınında yer alan haberlere göre Beşiktaş, Riza Durmisi için teklifini yaptı. Kiralama teklifi sunan Beşiktaş’ın, satın alma opsiyonu için 8 milyon avro maddesinde ısrarcı olduğu aktarıldı. Öte yandan Beşiktaş bu transferde Marsilya ile yarışıyor. (FutbolArena)

BEŞİKTAŞ DORUKHAN VE GARY MEDEL’İ SATACAK MI?

Beşiktaş, Dorukhan Toköz ve Gary Medel için gelen transfer tekliflerinin toplamda 15 milyon avroyu bulması halinde satışlarına izin verecek. Gary Medel için 5, Dorukhan için 10 milyon avro talep eden Beşiktaş, bu satışları yapabilirse transfer bütçesini faydalı bir seviyete taşıyacak. (Skorer)

VİTOR HUGO VE KOLODZİEJCZAK BEŞİKTAŞ’A GELECEK Mİ?

Beşiktaş’ın Vitor Hugo için Fiorentina’ya 1,5 milyon avro kiralama bedeli teklif ettiği ortaya çıktı. Ancak Fiorentina bu bedeli düşük bularak 2 milyon avro talep etti. Beşiktaş yönetimi bu durumdan memnun kalmasa da Abdullah Avcı’nın istediği futbolcuyu kadrosuna katmak için görüşmelere devam etti. Beşiktaş’ın Vitor Hugo transferinden yakın zamanda sonuç alması bekleniyor. (Takvim)

Önceliğini Vitor Hugo’ya veren Beşiktaş, maliyeti yüksek olan Timothee Kolodziejczak konusunda görüşmelerini sürdürüyor. Beşiktaş’ta Domagoj Vida’nın yanına sol stoper alınacak. Bu transferde Vitor Hugo’nun alternatifi olan Timothee Kolodziejczak, Beşiktaş’ın pazarlıklardan olumlu sonuç almasını bekliyor. Polonya asıllı Fransız stoperin kulübü Tigres, Beşiktaş’tan 4 milyon avro bonservis bedeli istiyor. Başarılı futbolcu Beşiktaş’a transfer olmaya sıcak bakıyor. (Hüriyet)

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber