Beşiktaş, üç yıldızı ile sözleşme uzatmak istiyor - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Beşiktaş, üç yıldızı ile sözleşme uzatmak istiyor

Beşiktaş

Beşiktaş yönetimi, sezon sonunda sözleşmesi sona erecek oyunculardan Pepe, Adriano ve Ryan Babel ile tekrar anlaşma zemini arayacak. Yönetim, mayıs 2019’da boşa çıkacak Ryan Babel konusunda sezon başından beri görüşmeler yapsa da istediği sonucu alamamıştı. Yönetim, Hollandalı oyuncunun menajeri ile görüşmelerine devam ediyor. Babel’in zamlı maaş istemesi ise şu ana kadar sözleşme uzatılmasının önündeki en büyük engel gözüküyor.

Pepe’den indirim istenecek

Yenişafak’ta yer alan habere göre Siyah-beyazlı yönetim ortaya koyduğu futbolla büyük beğeni toplayan Pepe konusunda da stratejisini belirledi. Yıldız oyuncunun yüksek maliyeti nedeniyle ücretinde indirime yanaşırsa yeni sözleşme imzalanacak. Oyuncunun yüksek maaşı ve ilerleyen yaşı soru işaretleri oluştursa da yönetim bu konudaki kararını teknik heyetin raporu ve Portekizli yıldızın düşüncelerine göre verecek.

Beşiktaş’tan Adriano’ya 1+1 yıllık sözleşme

Siyah-beyazlıların 2016-2017 sezonunun başında İspanyol devi Barcelona’dan kadrosuna kattığı Adriano da sezon sonunda sözleşmesi bitecek oyunculardan biri. Siyah-beyazlılarla devam etmek için 3 yıllık sözleşme isteyen Brezilyalı yıldıza yönetim 1+1 yıllık sözleşme önermeyi düşünüyor. Takımın yaş ortalamasının yükselmesi nedeniyle, 30 yaşın üzerindeki isimlerle uzun vadeli sözleşme yapmak istemeyen siyah-beyazlı yönetim, ocak ayında deneyimli oyuncu ile masaya oturacak. Beşiktaş transfer komitesinin, 33 yaşındaki oyuncuya önerisi 1 yıllık sözleşme olacak. Adriano, belli bir maçın üzerinde oynaması durumunda artı 1 yıl daha sözleşmesi uzayacak. Brezilyalı sol bekin bu teklifi kabul edip etmeyeceği merak konusu.

 

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber