Beşiktaş yönetimi, Alvaro Negredo için İspanya'da - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Beşiktaş yönetimi, Alvaro Negredo için İspanya’da

Alvaro Negredo

Yeni sezon öncesinde golcü arayışlarını sürdüren Beşiktaş, uzun süredir gündeminde tuttuğu Alvaro Negredo ve kulübü ile her konuda anlaşmaya vardı. Siyah-beyazlı takımın yöneticileri İspanya kampı sırasında oyuncunun menajeri ile görüşme yapmış ve prensipte anlaşmaya varılmıştı. Yine İspanyol oyuncunun kulübü Valencia Kulübü ile de sözlü olarak anlaşmaya varılmıştı. Yapılan görüşmeler sonucunda Alvaro Negredo’nun cuzi kiralama bedeli ile Beşiktaş’ta oynayacağı belirtildi.

Alvaro Negredo Şampiyonlar Ligi için Beşiktaş’ı kabul etti

Öte yandan İspanyol oyuncunun Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi’nde oynamasından dolayı Siyah-beyazlı takımın teklifini kabul ettiği ifade edildi. Golcü oyuncunun, Beşiktaş’ta Ricardo Quaresma, Adriano ve Pepe gibi yıldızları düşünerek Siyah-beyazlı takımda oynamayı tercih etiği kaydedildi.

Özel uçukla gidildi

Akşam saatlerinde Beşiktaş yönetim kurulu Üyesi Umut Güner ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun özel bir uçakla İspanya’ya gittiği ve bu transferi bitirmek için görüşmeler yapacağı ifade edildi. Sevilla’da yapılacak son görüşmede anlaşma sağlanırsa golcü oyuncu imzayı atacak ve aynı uçakla futbolcunun İstanbul’a getirilmesi bekleniyor.

Gün içinde transferde ne gelişmesi olmuştu

Gün içinde Beşiktaş’ın yetki verdiği menajer Ahmet Bulut, İspanyol kulübü yetkilileri ve golcü futbolcunun menajeri ile yaptığı görüşmelerden ayrılırken kameralar tarafından görüntülenmişti.

İspanya’dan Alvaro Negredo haberleri gelmeye başladı

Öte yandan öğleden sonra İspanyol medyasından peş peşe Alvaro Negredo hakkında haberler yer almaya başladı. Onda Cero radyosu Beşiktaş’ın Alvaro Negredo’yu bonservis bedeli ödeyerek transfer edeceğini dinleyicilerine aktardı.

Büyük iddia yarın Negredo İstanbul’da olacak

Yine Valencia Kulubü’ne yakın yayın yapan www.blanquinegres.com internet sitesi de Beşiktaş’ın  bugün Alvaro Negredo transferini açıklayacağını golcü oyucunun yarın İstanbul’a gideceğini yazdı.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber