Beşiktaş yönetiminden karar çıktı ! Alan olursa hemen satalım - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Beşiktaş yönetiminden karar çıktı ! Alan olursa hemen satalım

Beşiktaş Alvaro Negredo ve Vagner Love Şenol Güneş

Beşiktaş yönetimi, bu sezon beklentileri karşılaşmakta oldukça uzakta kalan Alvaro Negredo ve Vagner Love’un geleceği hakkında kararını verdi. Bu iki futbolcu konusunda Teknik Direktör Şenol Güneş ile yapılan toplantıda da fikir birliğine varıldı.

Alvaro Negredo ve Vagner Love gelecek yıl takımda kalacak mı ?

Sezon başında kadroya dahil edilen İspanyol golcü Negredo, sezonun ilk yarısını Cenk Tosun’un yedeği olarak geçirdi. Sezonun ikinci yarısında inişli çıkışlı bir grafik ortaya koyan Alvaro Negredo’nun son vuruşlarda etkisiz olmasının yanı sıra yüksek maliyeti nedeniyle gözden çıkarıldığı belirtildi. Devre arasında kadroya dahil edilen Vagner Love da beklentilerin çok uzağında kaldı. Yaptığı açıklamalarında Brezilya’ya dönmek istediğini dile getiren Love ile de yollar ayrılacak.

Beşiktaş yönetiminin bu iki oyuncu konusundaki kararı

Siyah-beyazlı yöneticilerin Şampiyonlar Ligi gibi dev bir gelirden yoksun kalınacağı düşüncesiyle bu iki golcü yolların kesin ayrılması bekleniyor. Yöneticilerin menajerlere iki futbolcu konusunda haber verdiği de ifade edildi. Negredo ve Love’u isteyen kulüpler olursa yönetimde bu transferde zorluk çıkarmayacak.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber