Beşiktaş yönetiminin Dusko Tosic kararı - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Beşiktaş yönetiminin Dusko Tosic kararı

Dusko Tosic

Beşiktaş’ta özellikle Çin kulüplerinden teklif aldığı belirtilen Dusko Tosic konusunda yönetimin kararı belli oldu. Sırp futbolcu, hafta içinde kendisine iyi teklifler geldiğini ve takımdan ayrılmak istediğini yönetime iletmişti.

Dusko Tosic istenen bonservis bedeli

Beşiktaş’ta 3’üncü sezonunu geçiren ve Şenol Güneş ile taraftarın en sevdiği isimlerden biri olan Sırp oyuncuyla Çin kulüplerinin ciddi bir şekilde ilgilenmeye başladıkları ve Beşiktaş’ın da kapıyı 5 milyon Euro’dan açtığı öğrenildi. Menajerler vasıtası ile iletilen tekliflerin çok fazla uzatılmadan resmiyete dökülmesini ve rakamın 5 milyon Euro’dan aşağı olmamasını isteyen transfer komitesi, isteklerinin kabul görmesi halinde Çin kulüpleri ile masaya oturacak. 33 yaşında olan Tosic’in Beşiktaş ile olan sözleşmesi önümüzdeki sezon sona erecek. 1 milyon 250 bin Euro garanti para alan Sırp stoperin Çin’den gelen yüksek rakamlı tekliflere sıcak baktığı da gelen bilgiler arasında.

Yönetimin fikri: Para ediyorken satalım

Öte yandan Siyah-beyazlı yöneticilerin bu oyuncu konusundaki fikirleri de belli oldu. Son iki sezonu şampiyon tamamlayıp Şampiyonlar Ligi’nden ciddi gelir elde eden yönetim, bu sezon Devler Ligi’ne gidilememesi halinde kadroda daralmaya gideceği için para getirecek tüm oyuncuları satmayı düşünüyor. Bu nedenle yönetimde ‘Dusko Tosic para ediyorken satalım’ fikri benimsendi.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber