Beşiktaş'a veda edecek Atiba Hutchinson'un yeni takımı belli oluyor - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Beşiktaş’a veda edecek Atiba Hutchinson’un yeni takımı belli oluyor

Atiba Hutchinson

Beşiktaş’ta 5 yıldır forma giyen ve hafta içinde yöneticilerle yaptığı transfer görüşmesinde anlaşma sağlayamayan Atiba Hutchinson’un yeni takımının belli olduğu öne sürüldü. Kanadalı oyuncu, sezon başından beri yeni sözleşme yapmak istediği biliniyordu.

2 yıllık anlaşma konusunda diretti

Hafta içinde transfer komitesi üyeleri ile bir araya gelen tecrübeli futbolcu ile yapılan ilk görüşmede taraflar anlaşamadı.  Kanadalı futbolcu, 1 yılı opsiyonlu 2 yıllık sözleşme talebinde bulunurken Siyah-beyazlı transfer komitesi üyeleri ise 35 yaşındaki oyuncuya maç başı ücret karşılığında 1 yıllık mukavele teklif etti. Atiba’nın 2 yıllık anlaşma talebinde ısrar etmesi nedeniyle taraflar arasında uzlaşma sağlayamadı.

Yeni takımı Göztepe mi ?

Yöneticilerle yaptığı görüşmede anlaşma sağlayamayan tecrübeli futbolcunun Kanada’dan birçok takımdan teklif almasına rağmen Süper Lig ekipleri ile de görüşmelerine devam ediyor. Atiba’nın Beşiktaş’ta yardımcı antrenörlük yapan Tamer Tuna’nın çalıştırdığı Göztepe ile de dirsek temasına geçtiği ve Göztepe’ye de gidebileceği konuşuluyor.

Atiba Hutchinson, son iki şampiyonlukta büyük pay sahibi

2013-2014 sezonun başından PSV Eindhoven’dan bedelsiz olarak transfer olan Kanadalı oyuncu, son 5 yıldır Beşiktaş forması giyiyor. Gösterdiği performans ile siyah beyazlı takımın unutulmaz oyuncuları arasına giren Atiba, Beşiktaş’ın elde ettiği son 2 şampiyonlukta önemli pay sahibi oldu. 35 yaşındaki oyuncu 187’si 11’de olmak üzere Beşiktaş forması giydiği 194 maçta 9 gol attı.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber