Beşiktaş’ın Shinji Kagawa için önerdiği bonservis bedeli - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Beşiktaş’ın Shinji Kagawa için önerdiği bonservis bedeli

Shinji Kagawa Beşiktaş

Beşiktaş yönetimi, Teknik Direktör Şenol Güneş’in ’10 numara almalıyız’ raporunun ardından bu bölge için daha önce listesine aldığı Shinji Kagawa için Dortmund’a teklif yaptığı belirtildi. Andreson Talisca’nın takımdan ayrılmasının ardından bu mevki için şu ana kadar birçok isimle görüşen Siyah-beyazlı yönetim, ekonomik nedenlerle bu transfer gerçekleştiremedi.

Shinji Kagawa, Dortmund’dan ayrılmak istiyor

Almanya’dan ayrılarak başka bir ülkede kariyerini sürdürme kararı alan Japon futbolcunun da İstanbul’a gelmeye sıcak bakmasından dolayı Beşiktaş yönetimi, bu oyuncuyu transfer etmek için girişimlerini hızlandırdı. Daha önce yıldız oyuncuyu kiralama teklifini sunan Beşiktaş yönetimine olumsuz cevap verilmişti.

Yeni teklif 5 milyon Euro+para

Fotomaç’ta yer alan habere göre Siyah-beyazlı transfer komitesi üyelerinin Alman kulübünün yetkilileri ile bir araya geldiği ve Japon yıldız için 5 milyon Euro+bir sonraki satıştan yüzde 10 pay önerdikleri ifade edildi. Alman kulübünün ise Kagawa için 7 milyon Euro istemesine rağmen bir sonraki satıştan pay seçeneği nedeniyle bu futbolcunun Beşiktaş’a transferine olumlu baktığı öğrenildi.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber